Landkarten

Zahl der Lose: 99

1952 Budae ac Pesti ichnographica Descriptio, rajzolta Horler Ferenc XVII. század végi eredeti után, 48x125 cm.
12875.

Rufpreis:
5 000 HUF
cca 1939-1944 A világháború főhadszínterei, II világháborús újságmelléklet, 38x55 cm.
12876.

Rufpreis:
1 000 HUF
1938 KMAC útállapot térkép. Autós térkép 97x112 cm Hajtásoknál szakadással
12877.

Rufpreis:
1 000 HUF
1942 Die Verbreitung der Letten und Litauer im nordwestlichen europäischen Rußland / The distribution of the Latvians and Lithuanians in the northwestern part of European Russia, 1:1500000, F. A. Doubek - K. von Maydell, 76×140 cm
12878.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1928 Fodor Ferenc Magyarország gazdaságföldrajzi térképe, 1:1500000, Magyar Földrajzi Intézet, ragasztott, kis szakadásokkal, 63×95 cm
12879.

Rufpreis:
5 000 HUF
cca 1700 Johann Baptist Homann (1664-1724): Tabula Aquitaniae complectens gubernationem Guiennae et Vasconiae exhibita, színezett rézmetszet, Nürnberg, hajtásnyomokkal, kicsit foltos, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 57,5×48 cm  cca 1700 Johann Baptist Homann (1664-1724): Tabula Aquitaniae complectens gubernationem Guiennae et Vasconiae exhibita, coloured copper etching, Nürnberg, with folding lines and small stains, framed, 57,5×48 cm
12880.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Alsó Szajna térképe, francia nyelvű, javított szakadással, paszpartuban, 19x12,5 cm
12881.

Rufpreis:
1 400 HUF
Francia Alpok térképe, paszpartuban, 13x19 cm
12882.

Rufpreis:
1 400 HUF
Readers Digest Világatlasz. Szerk.: Dibás Gabriella, Ásmány Lilla. Bp., 2006, Readers Digest. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
12883.

Reader's Digest Világatlasz. Szerk.: Dibás Gabriella, Ásmány Lilla. Bp., 2006, Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

Rufpreis:
1 800 HUF
cca 1910 Bresztovác, Smorze környéki 2 db katonai térkép / military maps
12884.

Rufpreis:
1 600 HUF
12885.

Rufpreis:
6 000 HUF
12886.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF