Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 215

Biczó Tamás: Budapest egykor és ma. Bp., 1979, Panoráma. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
15036.

Rufpreis:
800 HUF
15037.

Rufpreis:
2 000 HUF
15038.

Rufpreis:
2 000 HUF
Emil Schulthess-Sigmund Widmer: Landschaft der Urzeit. Paysage de LAube des Temps. Eternal Landscape. Zürich, 1989, Artemis. Német, francia, és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, jó állapotban.
15039.

Emil Schulthess-Sigmund Widmer: Landschaft der Urzeit. Paysage de L'Aube des Temps. Eternal Landscape. Zürich, 1989, Artemis. Német, francia, és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, jó állapotban.

Rufpreis:
1 000 HUF
15040.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,59
14 db vegyes modern képes magyar útikönyv
15041.

Rufpreis:
1 000 HUF
Régi magyar világjárók. Összeáll.: Borsody Bevilaqua Béla. Bp., 1954, Művelt Nép. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15043.

Rufpreis:
1 200 HUF
15044.

Rufpreis:
800 HUF
Szavójai Lajos Amádé: Az Észak csillaga. Az északi sarktengeren 1899-1900. 1-2. köt. Bp., é. n., Lampel. Sérült, kopott díszes vászonkötésben.
15045.

Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga". Az északi sarktengeren 1899-1900. 1-2. köt. Bp., é. n., Lampel. Sérült, kopott díszes vászonkötésben.

Rufpreis:
1 200 HUF
15046.

Rufpreis:
1 600 HUF
15047.

Rufpreis:
1 000 HUF
15048.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF