Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 162

Kőváry László: Tájképek utazási rajzokban. Válogatta, a bevezetőt és a jegyzeteket írta Bálint József. Téka. Bukarest, 1984, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés.
16673.

Rufpreis:
800 HUF
16674.

Rufpreis:
1 200 HUF
2 db gyógyszertári kiadvány - Nékám Lajosné: A kőszegi patika. Bp., 1965, Iparművészeti Múzeum. + Kovács Péter: A Fekete Sas Patikamúzeum. Székesfehérvár, 1979. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
16675.

Rufpreis:
1 600 HUF
16676.

Rufpreis:
1 000 HUF
Morvay Péter: Útmutató népi táncaink gyűjtéséhez. Csikós Tóth András rajzaival. Bp.,1953,Művelt Nép. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
16677.

Rufpreis:
1 000 HUF
Csilléry Klára: Tájékoztató a népi lakásberendezés gyűjtéséhez. (Kézirat gyanánt.) Bp.,1952,Művelt Nép. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
16678.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fél Edit: Tájékoztató a népviselet gyűjtéséhez. Bp.,1952,Művelt Nép. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
16679.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fehér Zsuzsa - Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XX. században. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
16680.

Rufpreis:
1 000 HUF
Világkép. The world in photos. Fotó Világkiállítás 1989. Bp.,1989, Officina Nova.IPV. Kiadói kartonált papírkötés.
16681.

Rufpreis:
1 000 HUF
16682.

Rufpreis:
800 HUF
16683.

Rufpreis:
1 200 HUF
1918 The Studio an Illustrated Magazine- of Fine & Applied Art. Volume LXXII, 12+170 p. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés. Angol nyelvű művészeti folyóirat, számos érdekes írással, egészoldalas fekete-fehér, és részben színes táblákkal, gazdag szövegközti képanyaggal illusztrálva. Jó állapotban.  /1918 The Studio an Illustrated Magazine- of Fine & Applied Art. Volume LXXII,12+170 p. With many interesting writings, and lot of photos. Linen-binding, with little bit worn cover. In English language. In good condition.
16684.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF