Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 162

Friedrich Hottenroth: Nagy viseletkönyv. Bp., é.n., Magyar Mercurius. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16757.

Rufpreis:
5 000 HUF
Mezei Ottó (szerk.): Csontváry-dokumentumok I-II. Tanulmányok. Bp., é.n Új művészet. Kiadói kartonálásban.
16758.

Rufpreis:
8 000 HUF
Greg DArc. Gregor Gáll sculptures. Hász András fotóival. Herceghalom, 2006, S.A.B. Bt. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A művész által dedikált.
16759.

Greg D'Arc. Gregor Gáll sculptures. Hász András fotóival. Herceghalom, 2006, S.A.B. Bt. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A művész által dedikált.

Rufpreis:
4 000 HUF
Jaschik Álmos tervezőiskolája I-II. kötet. Válogatta, szerkesztette, a bevezető tanulmányt és a beszélgetéseket felvetette: Mezei Ottó. A haza szabadiskolák (mühelyek) multjából. II. Bp.,1980, Népművelési Intézet, 1 t.(címkép)+191+1 t.(címkép)+111+3 p. +38 t. (Fekete-fehér képmellékletek. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
16760.

Rufpreis:
5 000 HUF
Philip Joddio: Contemporary American Architects 1-2. Köln, 1993, Taschen. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. Az 1. kötetben magyar nyelvű összefoglalóval
16761.

Rufpreis:
2 000 HUF
16762.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Munkácsy képek Kecskeméten. Kiállítás Munkácsy Mihály műveiből v. Pákh Imre amerikai magángyűjtő, a békéscsabai Munkácsy Mihály Múzeum, a Magyar Nemzeti Galéria és a kecskeméti Katona József Múzeum képeiből. Szerk.: Szemenkár Mátyás. Kecskemét, 2008, Szemimpex Kiadó. A festmények mellett, számos fotóval Munkácsy Mihályról. Kiadói kartonált papírkötés.
16763.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Művészet a városban. Szerk. Szívós Erika. Budapesti Negyed. IX. évf. 2-3. szám. 2001. nyár-ősz. Bp., 2001, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés. Budapesti Negyed c. várostörténeti folyóirat budapesti művészettel foglalkozó száma.
16764.

Rufpreis:
1 800 HUF
Vonzáskör. NME KISZ-Bizottságának művészeti kiadványa. Közte: Pap Gábor: Asztrálmítoszi keretek - mai sorsok, Mani tanai (kivonatolta és fordította: Szokoli Katalin), ...stb. Miskolc, 1987, NME KISZ-Bizottsága. Benne több érdekes tanulmánnyal. Kiadói papírkötés, melléklettel.
16765.

Rufpreis:
1 600 HUF
Aknay János: Angyali geometria. Aknay János önálló kiállítása 2017. október 14.-november 19. Győr, 2017, Rómer Flóris Művészeti és Történeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
16766.

Rufpreis:
1 600 HUF
17000.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
17005.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF