Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 332

Harsányi Lajos: A nem porladó kezű király. Szent István Király életregénye. Jaschik Ámos címrajzával. Bp.,1934, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, kissé foltos szenylapokkal.
17508.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Dr. Karl János-Dr. vitéz Temesy Győző: Hazánk részletes földrajza és térképismeret. Földrajz a gimnázium és leánygimnázium VII. osztálya számára. Bp., 1941, Franklin. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.  Helmár Ágost: Iskolai atlasz az ujkori történelem tanításához. Pozsony-Bp., 1899, Stampfel Károly, 2 p.+ 6 t. Kiadói szakadt papírborítóban.
17509.

Rufpreis:
1 400 HUF
17510.

Rufpreis:
800 HUF
Eötvös Károly: A két ördög vára és egyéb elbeszélések. Bp. 1901, Révai. Díszes, kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
17511.

Rufpreis:
800 HUF
17512.

Rufpreis:
1 000 HUF
Zeneköltők albuma. Operettek, szalonpiécek, táncok, dalok, cabaret-számok és kuplék gyűjteménye. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói festett egészvászon kötés, gerincén szakadással, kissé kopottas állapotban.
17513.

Rufpreis:
2 000 HUF
Fercsik Erzsébet-Raátz Judit: Keresztnevek enciklopédiája. Magyar Nyelv Kézikönyvei XVI. Bp., 2009, Tinta. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17514.

Rufpreis:
1 600 HUF
Norman Mailer: Marilyn. Fordította: Bart István. Bp.,1986,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17515.

Rufpreis:
1 000 HUF
Márton Jenő: A görög irodalom története. Pozsony - Budapest, 1890, Stampfel Károly. Későbbi műbőr kötésben, jó állapotban.
17516.

Rufpreis:
1 000 HUF
Schultz Imre: Német olvasókönyv ... katholikus polgári és felsőbb leányiskolák számára. 2. köt. Pozsony - Budapest, 1899, Stampfel Károly. Kicsit sérült vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
17517.

Rufpreis:
1 000 HUF
2 db Magyar felköszöntőkönyv (1890 ill. 1895, Müller Ignác), későbbi műbőr illetve tűzött papírkötésben.
17518.

Rufpreis:
1 000 HUF
17519.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF