Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 84

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest zománcozott fém jelvény hátlapon TÖRV. VÉD. jelzéssel (25mm) T:2
31257.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" zománcozott fém jelvény hátlapon "TÖRV. VÉD." jelzéssel (25mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
1939. Rozsnyói Kossuth-szobor visszaállítására fém kitűző nemzetiszínű szalaggal (22x29mm) T:2 kis patina
31258.

1939. "Rozsnyói Kossuth-szobor visszaállítására" fém kitűző nemzetiszínű szalaggal (22x29mm) T:2 kis patina

Rufpreis:
2 000 HUF
11
1942. A középiskolai sport értékes támogatásáért 1942. VI. 15. Kisok / Dulce et decorum este pro patria mori fém sportplakett eredeti tokban (98x64mm) T:2
31259.

Rufpreis:
1 600 HUF
9
31260.

Rufpreis:
1 000 HUF
1949. A Magyar Népköztársasági Érdemérem bronz fokozata zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, miniatűrrel szalagsávon, eredeti dísztokban T:2,2- Hungary 1949. Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Bronze class enamelled Br decoration on ribbon, miniature with service ribbon, in original case C:XF,VF NMK 536.
31261.

1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, miniatűrrel szalagsávon, eredeti dísztokban T:2,2- Hungary 1949. "Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Bronze class" enamelled Br decoration on ribbon, miniature with service ribbon, in original case C:XF,VF NMK 536.

Rufpreis:
6 000 HUF
1949. Megvédjük a békét - 1949. VIII. 28. Cu fém kitűző (28mm) T:2
31262.

1949. "Megvédjük a békét - 1949. VIII. 28." Cu fém kitűző (28mm) T:2

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
1950. A Kossuth-érdemrend II. osztálya aranyozott és zománcozott Ag csillag, hátoldalán 1948-as dátum, mellette szalagsávon aranyozott miniatűr + 1947. Magyar Szabadság Érdemrend ezüst fokozata Ag kitüntetés mellszalagon, hátoldalán 1946-os dátum; ezek együtt Rákosi-címeres dísztokban T:1-,2 kis zománchiány, kopott aranyozás a csillagon Hungary 1950. Kossuth Order, 2nd Class gold plated and enamelled Ag star, 1948 date on reverse, with gold plated miniature on service ribbon + 1947. Order of Merit of Hungarian Freedom, Silver Grade Ag decoration with ribbon, 1946 date on reverse; all these on case with Rákosi coat of arms C:AU,XF small enamell missing, gold plating worn on star  NMK 522; 482.
31263.

Rufpreis:
280 000 HUF
756,76
823,53
31264.

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
1951. Budapest Honvéd S.E. - A jó munkáért ezüstözött fém plakett (61x50mm) T:2
31265.

1951. "Budapest Honvéd S.E. - A jó munkáért" ezüstözött fém plakett (61x50mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
1964. Conferentia Internationalis Stomatologiae Budapest 1964. Nemzetközi Fogászati Konferencia fém jelvény (57x27mm) T:2 kopás, tű kissé elgörbülve
31266.

1964. "Conferentia Internationalis Stomatologiae Budapest 1964." Nemzetközi Fogászati Konferencia fém jelvény (57x27mm) T:2 kopás, tű kissé elgörbülve

Rufpreis:
800 HUF
1965. Árvízvédelemért Érem Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, hátoldalán vésett szöveg T:2  NMK 663
31267.

1965. "Árvízvédelemért Érem" Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, hátoldalán vésett szöveg T:2 NMK 663

Rufpreis:
1 000 HUF
~1970-1980. Budapest Grand Prix Br plakett (45x76mm) T:2
31268.

~1970-1980. "Budapest Grand Prix" Br plakett (45x76mm) T:2

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF