https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 228

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Száz színész egy sorba... Rajzolták Gedő Lipót és Gellért Lajos. Bp.,[1923], Amicus,(Világosság Könyvnyomda Rt.) Aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos lapszélekkel. Gedő Lipót
16930.

Száz színész egy sorba... Rajzolták Gedő Lipót és Gellért Lajos. Bp.,[1923], Amicus,(Világosság Könyvnyomda Rt.) Aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos lapszélekkel. Gedő Lipót

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Edward Alden Jewell: Cézanne. Berlin-Wiesbaden,é.n.,Emil Vollmer. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés,
16931.

Edward Alden Jewell: Cézanne. Berlin-Wiesbaden,é.n.,Emil Vollmer. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Musees Royaux Des Beaux Arts Bruxelles Art Ancien. Oude Kunst Brussel. Kon. Musea Voor Schone Kunsten. Brusells, 1971, Ministry of Education. Francia és holland nyelven. Kiadói papírkötés. /Paperbinding, in French and Dutch language.
16932.

Musees Royaux Des Beaux Arts Bruxelles Art Ancien. Oude Kunst Brussel. Kon. Musea Voor Schone Kunsten. Brusells, 1971, Ministry of Education. Francia és holland nyelven. Kiadói papírkötés. /Paperbinding, in French and Dutch language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Zahl der Gebote:
0
Castiglione László: Római művészet. Bp., 1971, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16933.

Castiglione László: Római művészet. Bp., 1971, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
1
Entz Géza: A gótika művészete. Bp., 1971, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16934.

Entz Géza: A gótika művészete. Bp., 1971, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
1
Marosi Ernő: A román kor művészet. Bp., 1972, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16935.

Marosi Ernő: A román kor művészet. Bp., 1972, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
1
2 db idegen nyelvű könyv Rodien-ről:  Ionel Jianou: Rodin. C. Goldscheider előszavával. Paris, 1979, Arted. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.+Henri Martinie: Auguste Rodin. 1840-1917. Paris, 1955, Les Éditions Braun et C. Francia nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
16936.

2 db idegen nyelvű könyv Rodien-ről: Ionel Jianou: Rodin. C. Goldscheider előszavával. Paris, 1979, Arted. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.+Henri Martinie: Auguste Rodin. 1840-1917. Paris, 1955, Les Éditions Braun et C. Francia nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Abraham A. Moles: A giccs. A boldogság művészete. Fordította: Orosz Magdolna, és Albert Sándor. Bp.,1975,Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal,de egyébként jó állapotban.
16937.

Abraham A. Moles: A giccs. A boldogság művészete. Fordította: Orosz Magdolna, és Albert Sándor. Bp.,1975,Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal,de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Brassai: Beszélgetések Picassóval. Bp.,1968, Corvina. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés.
16938.

Brassai: Beszélgetések Picassóval. Bp.,1968, Corvina. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Kolozsvár, é. n., Erdélyi Szépmíves Céh. Vászonkötésben, jó állapotban.
16939.

Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Kolozsvár, é. n., Erdélyi Szépmíves Céh. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Gillo Dorfles: A Giccs. A rossz ízlés antológiája. Hermann Broch és Clement Greemnerg tanulmányaival. Fordíotta: Schéry András. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16940.

Gillo Dorfles: A Giccs. A rossz ízlés antológiája. Hermann Broch és Clement Greemnerg tanulmányaival. Fordíotta: Schéry András. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Aradi Nóra: A szocialista képzőművészet története. Magyarország és Európa. Bp.,1970, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16941.

Aradi Nóra: A szocialista képzőművészet története. Magyarország és Európa. Bp.,1970, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse