Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 149

16690.

Rufpreis:
1 400 HUF
16691.

Rufpreis:
1 000 HUF
16692.

Rufpreis:
1 200 HUF
16693.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Kós Károly. Szentimrei Judit- Dr. Nagy jenő: Moldvai csángó népművészet. Bukarest, 1981. kriterion. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
16694.

Rufpreis:
1 200 HUF
Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kissé kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
16695.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fekete Tamás: Szobrászat. Bp., 1982, Corvina. Papírkötésben, jó állapotban.
16696.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
16697.

Rufpreis:
1 200 HUF
16698.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vonzáskör. NME KISZ-Bizottságának művészeti kiadványa. Közte: Pap Gábor: Asztrálmítoszi keretek - mai sorsok, Mani tanai (kivonatolta és fordította: Szokoli Katalin), ...stb. Miskolc, 1987, NME KISZ-Bizottsága. Benne több érdekes tanulmánnyal. Kiadói papírkötés, melléklettel.
16699.

Rufpreis:
1 800 HUF
Szecskó Károly: Megújult Eger belvárosa. Eger, 2014, Heves Megyei Mérnöki Kamara. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt. Benne egy modern képeslappal.
16700.

Rufpreis:
2 400 HUF
Kovalovszki Júlia: Gótikus és reneszánsz bútorok. Bp., 1980, Magyar Helikon - Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16701.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF