Militaria

Zahl der Lose: 30

1946. A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje aranyozott és zománcozott jelzett Ag kitüntetés, mellszalag nélkül, zománcozatlan rendjelvény változat T:1-,2 Hungary 1946. Order of Merit of the Hungarian Republic, Commanderss Cross enamelled and gilt, hallmarked Ag decoration, without ribbon, variant: order badge overlay without enamel C:AU,XF NMK 490.
31063.

1946. "A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje" aranyozott és zománcozott jelzett Ag kitüntetés, mellszalag nélkül, zománcozatlan rendjelvény változat T:1-,2 Hungary 1946. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Commanders's Cross" enamelled and gilt, hallmarked Ag decoration, without ribbon, variant: order badge overlay without enamel C:AU,XF NMK 490.

Rufpreis:
140 000 HUF
378,38
411,76
31064.

Rufpreis:
1 200 HUF
DN 3. Gépesített Hadosztályparancsnokság / A 3. Gépesített Hadosztály Parancsnokától - Cegléd Br emlékérem (40,5mm) T:1
31065.

DN "3. Gépesített Hadosztályparancsnokság / A 3. Gépesített Hadosztály Parancsnokától - Cegléd" Br emlékérem (40,5mm) T:1

Rufpreis:
1 200 HUF
DN Galga Aszód Ezred Személyi Állományától / Magyar Honvédség - 40. Galga Vezetésbiztosító Ezred ezüstpatinázott fém emlékérem (40mm) T:1-
31066.

DN "Galga Aszód Ezred Személyi Állományától / Magyar Honvédség - 40. Galga Vezetésbiztosító Ezred" ezüstpatinázott fém emlékérem (40mm) T:1-

Rufpreis:
1 200 HUF
DN Magyar Honvédség Parancsnoka, Vezérkari Főnök ezüstpatinázott fém emlékérem (38mm) T:1
31067.

DN "Magyar Honvédség Parancsnoka, Vezérkari Főnök" ezüstpatinázott fém emlékérem (38mm) T:1

Rufpreis:
800 HUF
DN Magyar Honvédség Parancsnoka, Vezérkari Főnök Cu emlékérem (38mm) T:1 (eredetileg PP)
31068.

DN "Magyar Honvédség Parancsnoka, Vezérkari Főnök" Cu emlékérem (38mm) T:1 (eredetileg PP)

Rufpreis:
800 HUF
DN Magyar Légierő - Hungarian Air Force - Légterünket védelmezzük - Veszprém ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:1-
31069.

DN "Magyar Légierő - Hungarian Air Force - Légterünket védelmezzük - Veszprém" ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:1-

Rufpreis:
1 200 HUF
DN MH Tapolcai Kiképző Központ / Keményen - Férfiasan - Emberségesen - Az MH. AKK Parancsnokától ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:1
31070.

DN "MH Tapolcai Kiképző Központ / Keményen - Férfiasan - Emberségesen - Az MH. AKK Parancsnokától" ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:1

Rufpreis:
1 200 HUF
DN Szabadszállás Kiképzőközpont / Keményen - Férfiasan - Emberségesen - Az MH. AKK Parancsnokától fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
31071.

DN "Szabadszállás Kiképzőközpont / Keményen - Férfiasan - Emberségesen - Az MH. AKK Parancsnokától" fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

Rufpreis:
1 200 HUF
DN USA Követség - Magyarország, Budapest / Defense Attache System - United States of America Br emlékérem (40mm) T:1-
31072.

DN "USA Követség - Magyarország, Budapest / Defense Attache System - United States of America" Br emlékérem (40mm) T:1-

Rufpreis:
1 200 HUF
31073.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Német Birodalom ~1914. Vaskeresztet formáló fém, dísztárgy? (~103mm) T:2,2- German Empire ~1914. Metal decoration? in the form of an Iron Cross (~103mm) C:XF,VF
31075.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF