Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 369

A világ 1200 legjobb anekdotája. Sajtó alá rendezte: Tali Ferenc Lajos. Bp.,é.n., k.n., 312 p. Átkötött egészvászon-kötés, 163/164. oldal restaurált, részben hiányos.
17274.

Rufpreis:
3 000 HUF
17275.

Rufpreis:
1 000 HUF
17276.

Rufpreis:
1 200 HUF
17277.

Rufpreis:
2 000 HUF
Újabb Nemzeti Könyvtár. II. füzet. Gr. Zrínyi Miklós munkái. Pest, 1851, Emich Gusztáv, 1 t.+113-222 hasábszámozás. Kiadói papírkötésben, szakadozott, kissé foltos, borítóval.
17278.

Rufpreis:
2 000 HUF
Újabb Nemzeti Könyvtár. V füzet. G. Esterházy Miklós nádor munkái. Pest, 1852, Emich Gusztáv, 129-272 hasábszámozás. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval.
17279.

Rufpreis:
2 000 HUF
Újabb Nemzeti Könyvtár. VII. füzet. G. Esterházy Miklós nádor munkái. Pest, 1852, Emich Gusztáv, 273-392 hasábszámozás. Kiadói papírkötésben.
17280.

Rufpreis:
2 000 HUF
17281.

Rufpreis:
4 000 HUF
Wood, Henri: East-Lynne vagy Lady Isabella. III-IV-V. kötet. Fordította Barcza Josefa. Veszprém, 1870, Ramazetter Károly, 164+207+164 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval,sérült gerinccel, laza fűzéssel, kis viseltes állapotban. Eöri Szabó Dénes possessori bejegyzésével.
17282.

Rufpreis:
2 000 HUF
Vörösmarty összes munkái. 1. köt. Bp., 1884, Méhner Vilmos. Kissé kopott, díszes vászonkötésben.
17283.

Rufpreis:
2 000 HUF
A csehszlovákiai magyar irodalom lexikona 1918-1995. Szerk.: Fónod Zoltán. Pozsony, 1997, Madách-Posonium. Kiadói kartonált papírkötés.
17284.

Rufpreis:
1 600 HUF
Kisfaludy Sándor:Himfy szerelmei. Pest., 1833. Wigand. 301p + 310p. Egy lap kijár. Korabeli egészvászon kötésben.
17285.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF