Drucksachen

Zahl der Lose: 232

12620.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
12621.

Rufpreis:
2 000 HUF
1915-1918 Az Érdekes Újság két száma. Számos érdekes fotóval, az egyik szakadozott, a másik szakadozott, sérült, széteső állapotban.
12622.

Rufpreis:
1 000 HUF
12623.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
1918 Arad, Értesítés az Aradi Vadászegylet évi közgyűlésének fontosabb határozatairól
12624.

Rufpreis:
800 HUF
1917 Az Első Cs. Kir. Szab. Duna-Gőzhajózási Társaság alkalmazottjai Takarék-Szövetkezetének 1915/16. évi jelentése. Bp.,1917, Heisler és Kózol, 19+17 p. Magyar és német nyelven, a Duna-Gőzhajózási Társaság alkalmazottainak takarékszövetkezetének tagjainak névsorával, valamint az igazgatóság és a felügyelőbizottság tagjainak névsorával. Jó állapotban.
12625.

Rufpreis:
5 000 HUF
Nándorfehérvári diadal, Elemi népiskolai szemléltető faliképe, történelmi sorozat, Bp., M. Kir. Állami Nyomda, sérült, javítással, 62x90 cm
12626.

Rufpreis:
1 200 HUF
Rozsgonyi és Révai Villamos óra és toronyóra gyár ismertető reklámlap
12627.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1920-1940 Magyar Köztisztviselők, Fogyasztási, Termelő- és Értékesítő Szövetkezete 4 db turulos címkéje, 10x10 cm és 13x10 cm
12628.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1920 Raphael Kirchner: Cupido foglya, art deco nyomat a Sketch magazinból, 29x19,5 cm
12629.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
19,12
1921 Remarks on Lord Curzons speech delivered on May 5th 1921 in the House of Lords on the ratification of the Hungarian peace treaty of the Trianon. By a Transylvanian lady teacher. Bp., Pátria. Tűzött, foltos papírkötésben, jó állapotban.
12630.

1921 Remarks on Lord Curzon's speech delivered on May 5th 1921 in the House of Lords on the ratification of the Hungarian peace treaty of the Trianon. By a Transylvanian lady teacher. Bp., Pátria. Tűzött, foltos papírkötésben, jó állapotban.

Rufpreis:
2 000 HUF
1922 Új Auróra. MIPSZ Almanach az 1922. évre. Szerk.: Dr. Dobai János, Somoskeőy István. Somos István rajzaival. Pozsony, 1922, Concordia. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos gerinccel,16-25 oldalak között hiányzó lapokkal.
12631.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF