Bücher: Religion

Zahl der Lose: 47

17282.

Rufpreis:
5 000 HUF
3 db szakácskönyv: 20 ország konyhája, Lennhart Winlund szakácskönyve. Az első magyar nyelvű svéd gasztronómia, hagyományos északi receptekkel, Teljes tápértékű reformkonyha
17283.

Rufpreis:
1 200 HUF
Yara Hackstein-Beate Engelmann: Salátalexikon. Fordította: Darabos Eszter. Bp.,208, M-érték Kiadó. Kiadói kemény-kötés
17284.

Rufpreis:
1 600 HUF
17285.

Rufpreis:
1 400 HUF
17286.

Rufpreis:
1 000 HUF
17287.

Rufpreis:
1 600 HUF
17288.

Rufpreis:
800 HUF
17289.

Rufpreis:
800 HUF
Szűcs Géza (szerk.): Példatár I. kötet. Győr, 1934. Evangélium. Történeti és életből vett példák. 488p. Modern, igényes műbőr kötésben,
17290.

Rufpreis:
800 HUF
Dr. Mázy Engelbert: Erkölcsi nevelés. Pápa, 1922, Ker. Nemzeti Nyomdavállalat Rt., 131+XI p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, laza, sérült kötéssel, a gerince részben elvált a borítótól, két szakadt lappal.
17291.

Rufpreis:
800 HUF
17292.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kállay Miklós: A pápa és a Vatikán. Bp., 1935, Cserépfalvi. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
17293.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF