Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 115

Gábor Áron kiállítása a Fiatal Művészek Klubjában. 1985. nov. 14-28. Magyar és angol nyelven. A kiállításhoz tartozó képeslappal. A művész által aláírt.
16659.

Rufpreis:
1 600 HUF
José Ortega Y Gasset: Goya. Fordította: Székács Vera. Bp.,é.n.,Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.+Francois Mathey: Chagall. 1918-1939. Paris, 1959, Fernand Hazan. Kiadói papírkötés, francia nyelven.
16660.

Rufpreis:
800 HUF
Rippl-Rónai József emlékezései. Beck Ö. Fülöp emlékezései. Magyar Századok. Bp.,1957, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel.
16661.

Rufpreis:
800 HUF
Sandro Botticelli. Fordította: Bárdos Miklós. Világhíres festők. Bp.,2006, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
16662.

Rufpreis:
800 HUF
16663.

Rufpreis:
1 000 HUF
16664.

Rufpreis:
1 400 HUF
Christine Nordmann: Kalandozások a reneszánsz festészet világában. Bp., 2006, Titán Computer. Kiadói kartonált papírkötés.
16665.

Rufpreis:
1 200 HUF
Christine Nordmann: Kalandozások a barokk festészet világában. Bp., 2006, Titán Computer. Kiadói kartonált papírkötés.
16666.

Rufpreis:
1 200 HUF
Manfred Bachmann: A drezdai képtár. Régi és új mesterek. Bp.,1982, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16667.

Rufpreis:
800 HUF
Feuerné Tóth Rózsa: Reneszánsz építészet Magyarországon. Bp.,1977, Magyar Helikon-Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16668.

Rufpreis:
800 HUF
Giotto életműve. A művészet klasszikusai. Az előszót írta Giancarlo Vigorelli. A dokumentációt készítette: Edi Baccheschi. Bp.,1984, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
16669.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dercsényi Dezső: Románkori építészet Magyarországon. Bp.,1973, Magyar Helikon-Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16670.

Rufpreis:
800 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF