Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 225

Tersánszky J. Jenő: Jámbor Óska. Regény. Bp.,1924, Pallas, 71 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
18525.

Rufpreis:
1 000 HUF
Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, a borító és a gerinc kopott, foltos.
18526.

Rufpreis:
3 000 HUF
18527.

Rufpreis:
3 000 HUF
Heinrich Heine: Buch der Lieder. Leipzig,é.n, Adolf Titze. Német nyelvű, P. Thumann képeivel illusztrált kiadás. Kiadói aranyozott vörös egészvászon kiadás, aranyozott lapélekkel, foltos lapokkal./  Gilt red linen-binding, with gilt sheet edges, with P. Thurmanns illustrations, with spotty pages, in German language.
18532.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Kisfaludy Károly versei. Magyar Remekírók. Bp., 1878, Franklin, 240 p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, a képtábla és az elülső szennylap hiányzik, kissé foltos borítóval.
18534.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Yvette Guilbert: A deszkák hősei. Bp., 1904, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói festett, illusztrált szecessziós egészvászon-kötés, Kner Vilmos-kötés, kopottas borítóval, az elülső szennylap és a címlap hiányzik.
18537.

Rufpreis:
800 HUF
18540.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Németh László: Alsóvárosi búcsú I-II. Bp., é.n., Franklin. Kiadói félvászon-kötés.
18544.

Rufpreis:
1 200 HUF
18546.

Rufpreis:
1 600 HUF
18548.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
18550.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Thaly Lóránt Eolhárfa - Ravasz László előszavával Kiadja a VITA Könyvkiadóvállalat papír, 196p.
18552.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF