https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 90

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1920-1940 Vegyes háború előtti katonai papírrégiség tétel: igazolások, nyomtatványok, stb., érdekes anyag
12728.

cca 1920-1940 Vegyes háború előtti katonai papírrégiség tétel: igazolások, nyomtatványok, stb., érdekes anyag

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
6
Tengerész sapka, jó állapotban
12729.

Tengerész sapka, jó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
1
cca 1910 Olvashatatlan jelzéssel: Falatozó katonák (Karikatúra). Akvarell, papír, üvegezett keretben, 16,5×16,5 cm
12730.

cca 1910 Olvashatatlan jelzéssel: Falatozó katonák (Karikatúra). Akvarell, papír, üvegezett keretben, 16,5×16,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
EUR
,
32,35
USD
Zahl der Gebote:
0
1903 Zombor, végelbocsátó levél gyalogos honvéd részére, a hajtások mentén szakadásokkal
12731.

1903 Zombor, végelbocsátó levél gyalogos honvéd részére, a hajtások mentén szakadásokkal

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
13
cca 1905 Katonai esküvői fotó, rajta magas rangú huszár és katonatisztekkel, (köztük Várady Albert (1870-?) m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezred tisztjével, feltehetőleg Reich Árpád a varasdi 10. honvéd huszárezred tisztjének és vizeki Tallián Margit, dunántúli nemesi család tagjának esküvői fotója, körbevágott, az alján két sérüléssel, 22x33 cm.
12732.

cca 1905 Katonai esküvői fotó, rajta magas rangú huszár és katonatisztekkel, (köztük Várady Albert (1870-?) m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezred tisztjével, feltehetőleg Reich Árpád a varasdi 10. honvéd huszárezred tisztjének és vizeki Tallián Margit, dunántúli nemesi család tagjának esküvői fotója, körbevágott, az alján két sérüléssel, 22x33 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
A magyar királyi 13. pozsonyi honvéd gyalogezred története. Különleges, egyedi összeállítás az első világháborús gyalogezredről, 4 nemzetiszín tablón részletes nyomtatott szöveggel, rajta 12 eredeti képeslappal (képeslapok, fotólapok 1915-1918), 1 eredeti fotóval (1916), rajtuk az ezred zászlósáról, Szendey Zoltánról készült számos fotóval, a képeslapok, fotók nincsenek felragasztva a tablókra./   / History of 13th Hungarian Royal Army Infantry Regiment of Bratislava (Pressburg, Posonium), with 12 pc. original postcards and one original photo, on 4 sheets, not glued on the paper.
12733.

A magyar királyi 13. pozsonyi honvéd gyalogezred története. Különleges, egyedi összeállítás az első világháborús gyalogezredről, 4 nemzetiszín tablón részletes nyomtatott szöveggel, rajta 12 eredeti képeslappal (képeslapok, fotólapok 1915-1918), 1 eredeti fotóval (1916), rajtuk az ezred zászlósáról, Szendey Zoltánról készült számos fotóval, a képeslapok, fotók nincsenek felragasztva a tablókra./ / History of 13th Hungarian Royal Army Infantry Regiment of Bratislava (Pressburg, Posonium), with 12 pc. original postcards and one original photo, on 4 sheets, not glued on the paper.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
EUR
,
64,71
USD
Zahl der Gebote:
0
A magyar királyi 3. debreceni honvéd gyalogezred története. Különleges, egyedi összeállítás az első világháborús gyalogezredről, 4 nemzetiszín tablón részletes nyomtatott szöveggel, rajta 10 eredeti képeslappal (képeslapok, fotólapok 1915-1916, 1940), tábori postával, egy hadnagyi katonai azonossági igazolvánnyal (1918), egy reklám nyomtatvánnyal (1915.), köztük Szirmay Ödön főhadnagyról készült fotólappal, a képeslapok, fotók nincsenek felragasztva a tablókra./   / History of 3th Hungarian Royal Army Infantry Regiment of Debrecen, with 10 pc. original postcards, 1 pc. military ID card, 1 pc. army field service postcard, and 1 pc. advertisment, on 4 sheets, not glued on the paper.
12734.

A magyar királyi 3. debreceni honvéd gyalogezred története. Különleges, egyedi összeállítás az első világháborús gyalogezredről, 4 nemzetiszín tablón részletes nyomtatott szöveggel, rajta 10 eredeti képeslappal (képeslapok, fotólapok 1915-1916, 1940), tábori postával, egy hadnagyi katonai azonossági igazolvánnyal (1918), egy reklám nyomtatvánnyal (1915.), köztük Szirmay Ödön főhadnagyról készült fotólappal, a képeslapok, fotók nincsenek felragasztva a tablókra./ / History of 3th Hungarian Royal Army Infantry Regiment of Debrecen, with 10 pc. original postcards, 1 pc. military ID card, 1 pc. army field service postcard, and 1 pc. advertisment, on 4 sheets, not glued on the paper.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
EUR
,
76,47
USD
Zahl der Gebote:
0
1914-1918 Hírközlés és technika az I. világháborúban 5 db eredeti képeslapot (köztük hanglokátort ábrázolót) és fotót és 2 reprodukciót tartalmazó tablók (nem felragasztva) kísérő szöveggel / Technics and telecommunication in WW. I. 5 original and 2 later photos and postcards on sheets (not glued)
12735.

1914-1918 Hírközlés és technika az I. világháborúban 5 db eredeti képeslapot (köztük hanglokátort ábrázolót) és fotót és 2 reprodukciót tartalmazó tablók (nem felragasztva) kísérő szöveggel / Technics and telecommunication in WW. I. 5 original and 2 later photos and postcards on sheets (not glued)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
1
4,5 pár katona vállap és katonai gombok
12736.

4,5 pár katona vállap és katonai gombok

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
1913 Osztrák katonatisztek, apa, fia, és családjaik díszes tablóképe, fotómontázs, Wien, Charles Scolik, a hátoldalon feliratozva, 24x19 cm./ 1913 Photo of Austrian military officers, father, son,and their familiies, photomontage, Wien, Charles Scolik, with writings on the back, 24x19 cm.
12737.

1913 Osztrák katonatisztek, apa, fia, és családjaik díszes tablóképe, fotómontázs, Wien, Charles Scolik, a hátoldalon feliratozva, 24x19 cm./ 1913 Photo of Austrian military officers, father, son,and their familiies, photomontage, Wien, Charles Scolik, with writings on the back, 24x19 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
0
1940 Katonai tablófotó, kemény hátú fotó, Borsay color fotó Budapest, a karton sarkai sérültek, hiányosak, de a fotó ép, 20x24 cm.
12738.

1940 Katonai tablófotó, kemény hátú fotó, Borsay color fotó Budapest, a karton sarkai sérültek, hiányosak, de a fotó ép, 20x24 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
A magyar királyi 19. pécsi honvéd gyalogezred története. Különleges, egyedi összeállítás az első világháborús gyalogezredről, 3 db nemzetiszín tablón részletes nyomtatott szöveggel, rajta 10 db eredeti képeslappal (képeslap, fotólap (1915-1918)), rajtuk számos érdekes fotóval, a képeslapok, fotók nincsenek felragasztva a tablókra./   History of 19th Hungarian Royal Army Infantry Regiment of Pécs, with 13 pc. original postcards, on three sheets, not glued on the paper.
12739.

A magyar királyi 19. pécsi honvéd gyalogezred története. Különleges, egyedi összeállítás az első világháborús gyalogezredről, 3 db nemzetiszín tablón részletes nyomtatott szöveggel, rajta 10 db eredeti képeslappal (képeslap, fotólap (1915-1918)), rajtuk számos érdekes fotóval, a képeslapok, fotók nincsenek felragasztva a tablókra./ History of 19th Hungarian Royal Army Infantry Regiment of Pécs, with 13 pc. original postcards, on three sheets, not glued on the paper.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
EUR
,
76,47
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse