https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 27

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gordon Thomas: Moszad - A titkosszolgálat története JLX Kiadó, 2000. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
16642.

Gordon Thomas: Moszad - A titkosszolgálat története JLX Kiadó, 2000. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Der Völkerkrieg. III-IV. Szerk.: E. H. Baer. Stuttgart-Wien,é.n.,Julius Hoffmann-Österreichisches Verlags-Institut. Német nyelven. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
16643.

Der Völkerkrieg. III-IV. Szerk.: E. H. Baer. Stuttgart-Wien,é.n.,Julius Hoffmann-Österreichisches Verlags-Institut. Német nyelven. Kiadói kopott egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
A. Duff Cooper: A nyugati hadszíntér. Fordította: Balla Antal. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval.
16644.

A. Duff Cooper: A nyugati hadszíntér. Fordította: Balla Antal. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Józsa György Gábor: Ferenc József zászlai alatt (1848-1914). Bp., 1990, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
16645.

Józsa György Gábor: Ferenc József zászlai alatt (1848-1914). Bp., 1990, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Számos fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, javított gerinccel, kötéssel, a borítók sarkai kopottak, a képtáblák egy része hiányzik, néhány tábla sérült szakadt, a mellékletek hiányoznak.
16646.

Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Számos fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, javított gerinccel, kötéssel, a borítók sarkai kopottak, a képtáblák egy része hiányzik, néhány tábla sérült szakadt, a mellékletek hiányoznak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
EUR
,
13,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Kováts-Lugosi-Nagy-Sárhidai: Tábori tüzérség (Típuskönyv) Zrínyi Katonai Kiadó, 1988. Sérült gerinccel.
16647.

Kováts-Lugosi-Nagy-Sárhidai: Tábori tüzérség (Típuskönyv) Zrínyi Katonai Kiadó, 1988. Sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Ian V. Hogg: Guinness fegyverenciklopédia. Bp., 1992. Zrínyi
16648.

Ian V. Hogg: Guinness fegyverenciklopédia. Bp., 1992. Zrínyi

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
3 db II. világháborúval, nácikkal foglalkozó könyv: Hans Friessner: Árulások, vesztett csaták, Roger Douglas: Sztálingrád, A német titkosszolgálat a 2. világháborúban
16649.

3 db II. világháborúval, nácikkal foglalkozó könyv: Hans Friessner: Árulások, vesztett csaták, Roger Douglas: Sztálingrád, A német titkosszolgálat a 2. világháborúban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
1991-1992 A Militaria Modell Magazin gyűjtőszáma. Bp., Magor. Papírkötés. Rossz állapotban!  Számos kijáró oldallal, számos hiányzó oldallal (1. szám 4-9. oldalak között, 2. szám 22-27. oldalak között, 3. szám címlap-7. oldalak között, 4. szám 20-25. oldalak között, 5. szám 20-27. oldalak között, 6. szám.15/16,19/20 oldalak, 7. szám. 8-15., 18-23. oldalak között, 8. szám. 16-25. oldalak között, 9. szám. 14-23. oldalak között.
16650.

1991-1992 A Militaria Modell Magazin gyűjtőszáma. Bp., Magor. Papírkötés. Rossz állapotban! Számos kijáró oldallal, számos hiányzó oldallal (1. szám 4-9. oldalak között, 2. szám 22-27. oldalak között, 3. szám címlap-7. oldalak között, 4. szám 20-25. oldalak között, 5. szám 20-27. oldalak között, 6. szám.15/16,19/20 oldalak, 7. szám. 8-15., 18-23. oldalak között, 8. szám. 16-25. oldalak között, 9. szám. 14-23. oldalak között.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Dobai Péter: A birodalom ezredese. Bp., 1985. Magvető
16651.

Dobai Péter: A birodalom ezredese. Bp., 1985. Magvető

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Stark Tamás: Hadak útján. Fényképalbum. A Magyar Királyi Honvédség a második világháborúban. Az előszót Kéri Kálmán tartalékos vezérőrnagy írta. Bp.,1991,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
16652.

Stark Tamás: Hadak útján. Fényképalbum. A Magyar Királyi Honvédség a második világháborúban. Az előszót Kéri Kálmán tartalékos vezérőrnagy írta. Bp.,1991,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Hadászat. Szerk.: Szokolovszkij. Fordította: Nádor Tibor. Bp.,1964, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3500 példány.
16653.

Hadászat. Szerk.: Szokolovszkij. Fordította: Nádor Tibor. Bp.,1964, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3500 példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Während der Saalauktion, können Sie hier verfolgen, welche Artikel gerade versteigert werden, und hier auch die Möglichkeit haben, ein Angebot abzugeben.
Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse