https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 171

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bartha Miklós: Kazárföldön. h.n., 1996, Magyar Fórum Könyvek. Kiadói papírkötésben.
15791.

Bartha Miklós: Kazárföldön. h.n., 1996, Magyar Fórum Könyvek. Kiadói papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
John Gunther: Igazi U.S.A. Fordította: Dr. Barát Annie. Bp., é.n., Bárd Ferenc és Fia. Kiadói félvászonkötésben, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
15792.

John Gunther: Igazi U.S.A. Fordította: Dr. Barát Annie. Bp., é.n., Bárd Ferenc és Fia. Kiadói félvászonkötésben, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Marczali Henrik: Az ujkor története II. kötet. Képes világtörténelem. VII. kötet. Bp.,1886, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
15793.

Dr. Marczali Henrik: Az ujkor története II. kötet. Képes világtörténelem. VII. kötet. Bp.,1886, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Gonda Imre, Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1987, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóval, a papírborító elülső része gyűrött, de egyébként jó állapotban.
15794.

Gonda Imre, Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1987, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóval, a papírborító elülső része gyűrött, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Juhász Vilmos: Nyersanyagháború. Bp., Dante. Kiadói félvászon kötés, enyhén kopottas állapotban.
15795.

Juhász Vilmos: Nyersanyagháború. Bp., Dante. Kiadói félvászon kötés, enyhén kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Gloria Victis. 1956-1986. Az 1956-os magyar szabadságharc költői visszhangja a nagyvilágban. Szerk.: Tollas Tibor. München, 1986, Nemzetőr. Kiadói papírkötés. 1956-os forradalom 30. évfordulójára szóló ajándékozási sorokkal, számos aláírással.
15796.

Gloria Victis. 1956-1986. Az 1956-os magyar szabadságharc költői visszhangja a nagyvilágban. Szerk.: Tollas Tibor. München, 1986, Nemzetőr. Kiadói papírkötés. 1956-os forradalom 30. évfordulójára szóló ajándékozási sorokkal, számos aláírással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Bensch Arthur: Érettségi összefoglaló tételek a magyar történelemből. Pécs, 1913, Taizs József. II. bővített kiadás .Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
15797.

Dr. Bensch Arthur: Érettségi összefoglaló tételek a magyar történelemből. Pécs, 1913, Taizs József. II. bővített kiadás .Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Máthé Elek: Ismeretlen amerikai magyarság Bp., 1942. 20p.
15798.

Máthé Elek: Ismeretlen amerikai magyarság Bp., 1942. 20p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Erdélyi László: Magyar történelem. Művelődés-és államtörténet I-II. kötet. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval
15799.

Dr. Erdélyi László: Magyar történelem. Művelődés-és államtörténet I-II. kötet. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Szlanka András: Hat évtized reklámvilága. 1949-2009. Válogatás az OTP Bank pénzügytörténeti gyűjtemény anyagából. Bp.,2009, Médiacom. Kiadói keménykötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan fóliában. Jó állapotban.
15800.

Szlanka András: Hat évtized reklámvilága. 1949-2009. Válogatás az OTP Bank pénzügytörténeti gyűjtemény anyagából. Bp.,2009, Médiacom. Kiadói keménykötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan fóliában. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
3
Sugár István: Bornemissza Gergely deák élete. Eger, 1984. Kiadói kartonálásban.
15801.

Sugár István: Bornemissza Gergely deák élete. Eger, 1984. Kiadói kartonálásban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Kosáry Domokos: Bevezetés Magyarország történetének forrásába és irodalmába. I. Bp., 1970. Tankönyvkiadó.
15802.

Kosáry Domokos: Bevezetés Magyarország történetének forrásába és irodalmába. I. Bp., 1970. Tankönyvkiadó.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse