Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 203

Pest-Pilis-Solt-Kiskun-Vármegye általános ismertetője és címtára. Északi körzet ismertetője. Szerk.: F. Szabó Géza, Gyulay Sándor, Rexa Dezső, Dr. Szathmáry István. Vármegyék Országos Címtára. Bp., 1931, Vármegyei Tisztviselők Országos Egyesülete, VIII+416 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, némileg sérült gerinccel, hiányzó szennylapokkal.
15048.

Rufpreis:
1 800 HUF
Fűrészné Molnár Anikó: Tatabánya Anno 2. Képek a régi Tatabányáról. Tatabánya, 2013, Tatabányai Múzeum. Rengeteg fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói papírkötés.
15049.

Rufpreis:
2 400 HUF
Grin I.-Krupa A. (szerk.) Békéscsaba néprajza. Békéscsaba, 1993. Kiadói. egészvászon-kötés, 1058p.
15050.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Balanyi Miklós: Mezőhegyes képes albuma. Mezőhegyes. 1999. Szerzői. Kiadói kartonálásban, A szennylapon Mezőhegyes Polgármesteri Hivatalának bélyegzőlenyomatával + egy olvashatatlan autográf aláírással.
15051.

Rufpreis:
2 000 HUF
Fűrészné Molnár Anikó: Tatabánya Anno. Képek a régi Tatabányáról. Tatabánya, 2001, Tatabányai Múzeum. Rengeteg fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói papírkötés.
15052.

Rufpreis:
1 600 HUF
15053.

Rufpreis:
2 000 HUF
15054.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Szabó Noémi: Az önmagával viaskodó ember. Gaál József művészete. Gaál József (1960- ) festőművész által Győri István (1958- ) festőművész részére DEDIKÁLT! Bp., 2010, T-Art Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15055.

Rufpreis:
3 000 HUF
Magyar helységnév-azonosító szótár. Szerk.: Lelkes György. Bp., 1992, Balassi Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
15056.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
15057.

Rufpreis:
1 400 HUF
Hollósi Somogyi József: Tengerek és gyarmatok. Bp.,1946, Egyetemi Nyomda. Kiadói kopott félvászon-kötés.
15058.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szilvási Ferenc: Budapest közlekedésbiztonságáért. A közlekedésrendészet krónikája. (1872-1987) Bp., 1989, BM Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15059.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF