https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 175

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Vegyes művészeti könyvtétel, 3 db:   Dercsényi Dezső: Zádor Anna: Kis magyar művészettörténet. Bp., 1980, Képzőművészeti alap. Kiadói papírkötés.   Bernáth Mária: Rippl-Rónai József. Szemtől szemben. Bp., 1976, Gondolat. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött borítóval.   René Berger: A festészet felfedezése 1-2. 1. kötet: A látás művészete. 2. kötet: A megítélés művészete. Bp.,1977, Gondolat. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
16689.

Vegyes művészeti könyvtétel, 3 db: Dercsényi Dezső: Zádor Anna: Kis magyar művészettörténet. Bp., 1980, Képzőművészeti alap. Kiadói papírkötés. Bernáth Mária: Rippl-Rónai József. Szemtől szemben. Bp., 1976, Gondolat. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött borítóval. René Berger: A festészet felfedezése 1-2. 1. kötet: A látás művészete. 2. kötet: A megítélés művészete. Bp.,1977, Gondolat. Második kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db:   Bakó Zsuzsanna: Székely Bertalan (1835-1910). Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Pataky Dénes: Bernáth Aurél. Bp., 1972, Corvina. Második, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16690.

Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db: Bakó Zsuzsanna: Székely Bertalan (1835-1910). Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Pataky Dénes: Bernáth Aurél. Bp., 1972, Corvina. Második, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Vegyes művészeti könyvtétel, 3 db:   Barátom, Vasarely. Catherine Millet beszélgetései Denise Renével. Fordította: Tótfalusi Ágnes. Bp.-Pécs, 2012, Libri-Szépművészeti Múzeum-Vaserly Múzeum-Janus Pannonius Múzeum. Kiadói papírkötés.   Fekete Tamás kiállítási katalógus. Szerk.: Ocsovai Dóra. Dorog, én., Novoprint. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.   Retrospetív 1990-2000. Bp.,2003,Nemes Galéria. Kiadói papírkötés.
16691.

Vegyes művészeti könyvtétel, 3 db: Barátom, Vasarely. Catherine Millet beszélgetései Denise Renével. Fordította: Tótfalusi Ágnes. Bp.-Pécs, 2012, Libri-Szépművészeti Múzeum-Vaserly Múzeum-Janus Pannonius Múzeum. Kiadói papírkötés. Fekete Tamás kiállítási katalógus. Szerk.: Ocsovai Dóra. Dorog, én., Novoprint. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. Retrospetív 1990-2000. Bp.,2003,Nemes Galéria. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db:   Dávid Katalin: Magyar egyházi gyűjtemények kincsei. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.  Bodnár Éva: id. Markó Károly (1791-1860). Bp.,1980, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16692.

Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db: Dávid Katalin: Magyar egyházi gyűjtemények kincsei. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. Bodnár Éva: id. Markó Károly (1791-1860). Bp.,1980, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Zichy Mihály által illusztrált könyv:   Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóval, jó állapotban.
16693.

Zichy Mihály által illusztrált könyv: Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Zahl der Gebote:
0
1990 Babos Ágnes (1948-) kiállítási katalógus. Miskolc,1990, Mini Galéria. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
16694.

1990 Babos Ágnes (1948-) kiállítási katalógus. Miskolc,1990, Mini Galéria. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1936 Antiquitäten-Gemälde. Aubusson- und Perser-Teppiche. Schiedmeyer-Flügel, Frigidaire.Szerk.: Dr. Ernst Mandelbaum-Peter Paul Kronthal. Berlin, 1936, 22 p.+4 t.
16695.

1936 Antiquitäten-Gemälde. Aubusson- und Perser-Teppiche. Schiedmeyer-Flügel, Frigidaire.Szerk.: Dr. Ernst Mandelbaum-Peter Paul Kronthal. Berlin, 1936, 22 p.+4 t.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Sikota Győző, Zsolnay Teréz, Zsolnay Margit: Zsolnay a gyár és a család története. 1863-1973. Bp., 1974. Corvina. Számos illusztrációval, kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16696.

Dr. Sikota Győző, Zsolnay Teréz, Zsolnay Margit: Zsolnay a gyár és a család története. 1863-1973. Bp., 1974. Corvina. Számos illusztrációval, kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
2
Dr. Sikota Győző: Herendi porcelán. Bp., 1974. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16697.

Dr. Sikota Győző: Herendi porcelán. Bp., 1974. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Gilyén Nándor-Mendele Ferenc-Tóth János: A Felső-Tiszavidék népi építészete. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16698.

Gilyén Nándor-Mendele Ferenc-Tóth János: A Felső-Tiszavidék népi építészete. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Johannes Itten: A színek művészete. A szubjektív élmény és objektív megismerés, mint a művészethez vezető utak. Fordította: Kartáson Gábor. Bp.,2000,Göncöl. Kiadói papírkötés.
16699.

Johannes Itten: A színek művészete. A szubjektív élmény és objektív megismerés, mint a művészethez vezető utak. Fordította: Kartáson Gábor. Bp.,2000,Göncöl. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Bp., 1962, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban, jó állapotban.
16700.

Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Bp., 1962, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse