Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 439

Kovács Gábor: Névtelen csillagok. DEDIKÁLT! H.n., 1993, Alterra. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17291.

Rufpreis:
1 200 HUF
Új idők lexikona. 1-24. köt. Bp., 1936-1942, Singer és Wolfner. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
17292.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
3 db szerepjátékos könyv: Renier, Raoul: Pokol. (Bp., 1999, Valhalla Páholy); LIvingstone, Ian: A gyíkkirály szigete (Bp., 1989, Rakéta); Jackson, Steve: Királyok koronája (Bp., 1993, Új Vénusz). Papírkötésben, jó állapotban.
17293.

Rufpreis:
1 800 HUF
Veres Péter: Parasztsors, magyar sors. Magyar Társadalomtudományi Könyvtár 1. Bp., én., Magyar Élet, (K. J. Nyomda-ny.),84+12 p. Kiadói papírkötés, szakadozott gerinccel.
17294.

Rufpreis:
1 000 HUF
Veres Péter: Az alföld parasztsága. Bp.,(1939), Magyar Élet, (Jövő-ny.), 89+7 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadt borítóval.
17295.

Veres Péter: Az alföld parasztsága. Bp.,(1939), Magyar Élet, ("Jövő"-ny.), 89+7 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadt borítóval.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szőcs Henriette: Ősképcsarnok. Bp.,2015, Cédrus Művészeti Alapítvány-Napkút Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17296.

Rufpreis:
1 200 HUF
Bán Aladár: Gyóni Géza élete és költészete. Különlenyomat a Koszorú a Petőfi Társaság közlönye 1942. évi októberi számából. Bp.,é.n., Petőfi Társaság, 16 p. Kiadói tűzött papírkötés, aláhúzásokkal. A szerző által dedikált.
17297.

Bán Aladár: Gyóni Géza élete és költészete. Különlenyomat a "Koszorú" a Petőfi Társaság közlönye 1942. évi októberi számából. Bp.,é.n., Petőfi Társaság, 16 p. Kiadói tűzött papírkötés, aláhúzásokkal. A szerző által dedikált.

Rufpreis:
1 000 HUF
10
Vezér Erzsébet: Benedek Elek. Bp.,1937, Pápai Ernő-ny., 63 p. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal, kissé sérült, részben hiányos gerinccel.
17298.

Rufpreis:
1 200 HUF
Nyomdaipari ABC. Szerk.: Dr. Gara Miklós. Bp.,1987, Műszaki. Kiadói műbőr-kötés.
17299.

Rufpreis:
1 600 HUF
Veres Péter: Népiség és szocializmus. Bp.,é.n., Magyar Élet. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, ceruzás bejelöléssel, bejegyzéssel.
17300.

Rufpreis:
1 000 HUF
Megfagyott Muzsikusok. Szerk.: Gerle János. Bp.,1987, Bercsényi 28-30. Kiadói papírkötés.
17301.

Rufpreis:
2 000 HUF
1934-1986 Kós Károly 3 db műve:   Kós Károly: Erdély. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás III. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh, 278 l. Kós Károly szövegközi és egészoldalas, eredeti linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötésben, foltos.  Kós Károly képeskönyv. Szerk.: Sas Péter. Bp.,1986, Múzsák. Kiadói papírkötés.  Kós Károly: Kőből, fából, házat...igéből várat. In memoriam 1883-1983.) Szerk:: Sas Péter. Bp.,1983, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17302.

1934-1986 Kós Károly 3 db műve: Kós Károly: Erdély. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás III. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh, 278 l. Kós Károly szövegközi és egészoldalas, eredeti linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötésben, foltos. Kós Károly képeskönyv. Szerk.: Sas Péter. Bp.,1986, Múzsák. Kiadói papírkötés. Kós Károly: "Kőből, fából, házat...igéből várat." In memoriam 1883-1983.) Szerk:: Sas Péter. Bp.,1983, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF