Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 73

1979. Egyoldalas Br plakett a Tanácsköztársaság 60. évfordulója alkalmából (118mm) T:2
30441.

Rufpreis:
2 000 HUF
1979. Szamuely Tibort ábrázoló egyoldalas Br plakett (95mm) T:2
30442.

Rufpreis:
1 600 HUF
~1979. Thököly Imre egyoldalas Br plakett. Szign.: SZ79 (102mm) T:2
30443.

~1979. "Thököly Imre" egyoldalas Br plakett. Szign.: SZ79 (102mm) T:2

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
1982. Az esztergomi repülés 50. évfordulójára kétoldalas Br emlékérem (60,5mm) + 1986. 40 éves a tatabányai repülés 1946 - Kecskéd - 1986 kétoldalas réz emlékérem (79mm) T:2
30444.

1982. "Az esztergomi repülés 50. évfordulójára" kétoldalas Br emlékérem (60,5mm) + 1986. "40 éves a tatabányai repülés 1946 - Kecskéd - 1986" kétoldalas réz emlékérem (79mm) T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
1984. Szécsény mezővárosi rangra emelése emlékére 1334-1984 / Károly Róbert ezüstözött Br és Br emlékérem (2xklf) (42,5mm) T:1-
30445.

1984. "Szécsény mezővárosi rangra emelése emlékére 1334-1984 / Károly Róbert" ezüstözött Br és Br emlékérem (2xklf) (42,5mm) T:1-

Rufpreis:
1 000 HUF
1985. A HNF VIII. Kongresszusa Budapest Br nagyalakú plakett (105mm) szignó: EM T:2,2-
30446.

1985. "A HNF VIII. Kongresszusa Budapest" Br nagyalakú plakett (105mm) szignó: EM T:2,2-

Rufpreis:
800 HUF
1986 Iványi-Grünwald Béla öntött Br plakett, hátoldalon vésve (64,5mm) T:2
30447.

1986 "Iványi-Grünwald Béla" öntött Br plakett, hátoldalon vésve (64,5mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
1988. MTK-VM Sportklub 100 éves nagyalakú aranyozott fém emlékérem dísztokban (70mm) T:2
30448.

1988. "MTK-VM Sportklub 100 éves" nagyalakú aranyozott fém emlékérem dísztokban (70mm) T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
~1990. Gr. Széchenyi István (1791-1860) A Legnagyobb Magyar / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Miniszertől Ag és aranyozott Ag emlékérem pár (2x) peremen jelzett, sorszámozott. Kiadatlan típus, az éremképet később megváltoztatták. Szign.: Bozó/SzG. (36,50g és 36,11g/0.925/42,5mm) T:1- / Hungary ~1990. Count István Széchenyi (1791-1860) The Greatest Hungarian Ag and gilt Ag commemorative medal pair (2x) marked and numbered on edge. Unissued type, the image on the coin was later changed. Sign: Bozó/SzG. (36,50g és 36,11g/0.925/42,5mm) C:AU
30449.

~1990. "Gr. Széchenyi István (1791-1860) A Legnagyobb Magyar / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Miniszertől" Ag és aranyozott Ag emlékérem pár (2x) peremen jelzett, sorszámozott. Kiadatlan típus, az éremképet később megváltoztatták. Szign.: Bozó/SzG. (36,50g és 36,11g/0.925/42,5mm) T:1- / Hungary ~1990. "Count István Széchenyi (1791-1860) The Greatest Hungarian" Ag and gilt Ag commemorative medal pair (2x) marked and numbered on edge. Unissued type, the image on the coin was later changed. Sign: Bozó/SzG. (36,50g és 36,11g/0.925/42,5mm) C:AU

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
1994. Dunaholding Részvénytársaság jelzett Ag emlékérem (22,06g/0.925/30mm) T:1 (eredetileg PP)
30450.

1994. "Dunaholding Részvénytársaság" jelzett Ag emlékérem (22,06g/0.925/30mm) T:1 (eredetileg PP)

Rufpreis:
3 000 HUF
1995. XIII. Ifjúsági Atlétiaki Európa Bajnokság - ENA hátlapi gipsz nagyminta (153mm) + 1995. XIII. Ifjúsági Atlétiaki Európa Bajnokság - ENA / Nyíregyháza Hungary ezüstpatinázott emlékérem, aranyozott fém betéttel CITVS ALTVS FORTVS - 1995. július 27-30. Nyíregyháza (65mm) T:1-,2
30451.

Rufpreis:
5 000 HUF
2005. 15 éves a Budapesti Árutőzsde Br emlékérem tokban (58mm) T:1-
30452.

2005. "15 éves a Budapesti Árutőzsde" Br emlékérem tokban (58mm) T:1-

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF