Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 297

17511.

Rufpreis:
800 HUF
17512.

Rufpreis:
800 HUF
17513.

Rufpreis:
800 HUF
17514.

Rufpreis:
800 HUF
Vegyes könyvtétel: Claire Kenneth: Felhők felett (1991); Danielle Steel: Zoya (1997); A világ kutyái 1-2. köt. (1988) + Galaktika 2001/1, példányonként változó kötésben, jó állapotban.
17515.

Rufpreis:
800 HUF
8 db különféle könyvészettel, könyvekkel kapcsolatos kiadvány, közte Az antikváriusképzés füzetei néhány kötete, papírkötésben, jó állapotban
17516.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ungváry Zsolt 4 db könyve, melyből kettő dedikált.
17517.

Rufpreis:
1 800 HUF
Cholnoky Viktor: Kaleidoszkop. Első kiadás! Bp., Az Élet Irodalmi Nyomda Rt. (Révai bizomány). Kiadói egészvászon kötés
17518.

Cholnoky Viktor: Kaleidoszkop. Első kiadás! Bp., "Az Élet" Irodalmi Nyomda Rt. (Révai bizomány). Kiadói egészvászon kötés

Rufpreis:
1 600 HUF
17519.

Rufpreis:
800 HUF
Vörösmarty minden munkái. 5., 8., 9. köt. Pest, 1845, Bajza és Schedel. Félvászon kötésben, jó állapotban.
17520.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
Könyv tétel benne szépirodalom, ifjúsági irodalom
17521.

Rufpreis:
800 HUF
Hazafias könyvtár 3 kötete (I.,II.,X.):  Gaál Mózes: Vitézség és haza. Történetek a régi időkből. Illusztrálta: Garay Ákos. Második kiadás.  Tábori Róbert-Szalay Sándor et al.: Becsület és hűség. Történeti elbeszélések a régi időkből.  Gaal Mózes: Ezeréves múltunkból. Történetek, jellemképek és rajzok.  Bp.-Pozsony,é.n.,Stampfel Károly. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítókkal, kissé sérült gerincekkel.
17522.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF