Militaria

Zahl der Lose: 30

~1920-1930. NYUKOSZ (Nyugdíjas Katonatisztek Országos Szövetsége) Br jelvény, részben zománcozva (26x31mm) T:1- / Hungary ~1920-1930. NYUKOSZ (National Alliance for Retired Officers) Br badge, partially enamelled (26x31mm) C:AU
31223.

~1920-1930. "NYUKOSZ (Nyugdíjas Katonatisztek Országos Szövetsége)" Br jelvény, részben zománcozva (26x31mm) T:1- / Hungary ~1920-1930. "NYUKOSZ (National Alliance for Retired Officers)" Br badge, partially enamelled (26x31mm) C:AU

Rufpreis:
8 000 HUF
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, BRONZ fémjel peremen T:2 kis ph. Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration without ribbon, hallmark on edge C:XF small edge error NMK 418
31224.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, "BRONZ" fémjel peremen T:2 kis ph. Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration without ribbon, hallmark on edge C:XF small edge error NMK 418

Rufpreis:
1 200 HUF
~1930-1940. Levente zománcozott gomblyukjelvény (14x23mm) T:1-,2
31225.

~1930-1940. "Levente" zománcozott gomblyukjelvény (14x23mm) T:1-,2

Rufpreis:
3 000 HUF
1935-1945. A Magyar Érdemkereszt II. osztálya - A Magyar Érdemrend középkeresztje hadiszalagon zománcozott kitüntetés piros nyakszalaggal, nem eredeti dísztokban (52mm-s későbbi típus) T:1-,2 cserélt a szalagtartó és a karika Hungary 1935-1945. Hungarian Order of Merit, Commanders Cross enamelled decoration with red neck ribbon in not original case (52mm later type) C:AU,XF the ring and the ribbon-holder are replaced NMK 375.
31226.

1935-1945. "A Magyar Érdemkereszt II. osztálya - A Magyar Érdemrend középkeresztje hadiszalagon" zománcozott kitüntetés piros nyakszalaggal, nem eredeti dísztokban (52mm-s későbbi típus) T:1-,2 cserélt a szalagtartó és a karika Hungary 1935-1945. "Hungarian Order of Merit, Commander's Cross" enamelled decoration with red neck ribbon in not original case (52mm later type) C:AU,XF the ring and the ribbon-holder are replaced NMK 375.

Rufpreis:
180 000 HUF
486,49
529,41
1947-1949. Tiszti társasági Br sapkajelvény (43x60mm) T:2
31227.

Rufpreis:
3 000 HUF
~1960-1970. Munkásőr Br kitüntetés, szalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban, viselői igazolvánnyal + Munkásőr zománcozott fém jelvény, eredeti tokban (23x23,5mm) T:2
31228.

~1960-1970. "Munkásőr" Br kitüntetés, szalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban, viselői igazolvánnyal + "Munkásőr" zománcozott fém jelvény, eredeti tokban (23x23,5mm) T:2

Rufpreis:
800 HUF
1999. Magyar Királyi Honvéd Hagyományőrző Alapítvány Szolnok / Érdemekért aranyozott fém emlékérem (38mm) T:PP ujjlenyomat
31229.

1999. "Magyar Királyi Honvéd Hagyományőrző Alapítvány Szolnok / Érdemekért" aranyozott fém emlékérem (38mm) T:PP ujjlenyomat

Rufpreis:
1 000 HUF
Belgium DN Katonai sport jelvény, zománcozott és aranyozott (49x34mm) T:2,2- zománchiány, hajlott Belgium ND Military sport badge, enamelled and gold plated (49x34mm) C:XF,VF enamell missing, bent
31230.

Rufpreis:
1 000 HUF
Német Birodalom 1914-1915. Kárpáti őrség 1914-1915 - Déli Német Hadsereg fém jelvény (24x30mm) T:1-,2 / German Empire 1914-1915. Karpathen wacht 1914-1915 - Deutsche Südarmee (Carpathian Watch 1914-1915 - German Southern Army badge (24x30mM) C:AU,XF
31231.

Német Birodalom 1914-1915. "Kárpáti őrség 1914-1915 - Déli Német Hadsereg" fém jelvény (24x30mm) T:1-,2 / German Empire 1914-1915. "Karpathen wacht 1914-1915 - Deutsche Südarmee (Carpathian Watch 1914-1915 - German Southern Army" badge (24x30mM) C:AU,XF

Rufpreis:
8 000 HUF
Németország / Weimari Köztársaság 1921. Flandriai Haditengerészeti Hadtest Érdemkeresztje Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Germany / Weimar Republic 1921. Ehren- und Erinnerungskreuz des Marinekorps Flandern (Honor and Remembrance Cross of the Navy Corps, Flanders) Br decoration without ribbon C:XF
31232.

Németország / Weimari Köztársaság 1921. "Flandriai Haditengerészeti Hadtest Érdemkeresztje" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Germany / Weimar Republic 1921. "Ehren- und Erinnerungskreuz des Marinekorps Flandern (Honor and Remembrance Cross of the Navy Corps, Flanders)" Br decoration without ribbon C:XF

Rufpreis:
6 000 HUF
Szlovénia ~1991- . Szlovén tiszti sapkajelvény, tokban T:1-,2 Slovenia ~1991- . Slovenian Officers cap badge in case C:AU,XF
31233.

Szlovénia ~1991- . Szlovén tiszti sapkajelvény, tokban T:1-,2 Slovenia ~1991- . Slovenian Officer's cap badge in case C:AU,XF

Rufpreis:
1 400 HUF
Szovjetunió 1968. 50 éves a Szovjet Fegyveres Erők sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:2 patina Soviet Union 1968. 50 Years of the Armed Forces of the USSR brass medal with ribbon C:XF patina
31234.

Szovjetunió 1968. "50 éves a Szovjet Fegyveres Erők" sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:2 patina Soviet Union 1968. "50 Years of the Armed Forces of the USSR" brass medal with ribbon C:XF patina

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF