Drucksachen

Zahl der Lose: 192

1943 Az Új idők c. folyóirat fél évfolyama díszes félvászon kötésben, kissé kopottan
12618.

Rufpreis:
800 HUF
1945 II. világháború náciellenes propaganda röplap / Anti-Nazi propaganda flyer.
12619.

Rufpreis:
3 000 HUF
1946 Evangelikus keresztények képes Harangszó-naptára az 1946. évre. 9. évf. Szerk.: Szabó József. Győr, Baross-nyomda, 64 p.
12620.

Rufpreis:
1 200 HUF
1946 Társadalmi Szemle, A Magyar Kommunista Párt Tudományos folyóirata, I. évfolyam 1. szám, sérült borítóval
12621.

Rufpreis:
1 200 HUF
1947 Politika. Szerk.: Oltványi Imre, Katona Jenő. I. évf. 11.,13-18. számok, összesen 7 db, változó állapotban.
12622.

Rufpreis:
1 400 HUF
1948-1989 Magyar Nemzet 15 száma, benne a kor híreivel, közte a 1989-es romániai felkelés és Ceausescu bukásának, az éleződő Iraki-Kuvaiti ellentét híreivel, változó állapotban.
12623.

Rufpreis:
3 000 HUF
1948 Meghívók 1848 március 15-ének százéves évfordulójára rendezett eseményekre a Miniszterelnökségről küldve, 9 db + Francia partizán igazolvány
12624.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
1949 A Sztahanov-mozgalom, szemináriumi füzet, 24p
12625.

Rufpreis:
1 400 HUF
cca 1950-2000 Vegyes nyomtatvány tétel, összesen 42 db, közte modern képeslapok, karikatúra, Koppenhága fotókártyák, szájjal-lábbal festett festményeket ábrázoló képeslapok
12626.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1950 Sztálin portré. Ofszet, papír. 25x40 cm
12627.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1950 Üdvözlő kártya tétel, 13 db, 10x12 és 18x13,5 cm közti méretben
12628.

Rufpreis:
2 000 HUF
1954-1999 4 db kártyatörténeti tanulmány:  Az ördög bibliája. Játékkártya történeti kiállítás. In memoriam: Rodolfo. Gács Rezső (1911-1987.) Kecskemét, 1990, Szókraténusz Játékmúzeum. Kiadói papírkötés.  Koltai Ferenc: Játékkártyagyár és nyomda. Bp.,1958. Különlenyomat a Magyar Grafika II. évf. 6. sz. ,(hiányos), 12 p.  Jánoska Antal: A debreceni kártyakészítés négy évtizede. Debreceni Szemle különlenyomata, 1999/2.  International Playing Card Society&Asescoin. Vitoria-Gasteiz, 1990, Museo Fournier de Naipes de Alava. Angol és spanyol nyelven.
12629.

1954-1999 4 db kártyatörténeti tanulmány: Az ördög bibliája. Játékkártya történeti kiállítás. In memoriam: Rodolfo. Gács Rezső (1911-1987.) Kecskemét, 1990, Szókraténusz Játékmúzeum. Kiadói papírkötés. Koltai Ferenc: Játékkártyagyár és nyomda. Bp.,1958. Különlenyomat a Magyar Grafika II. évf. 6. sz. ,(hiányos), 12 p. Jánoska Antal: A debreceni kártyakészítés négy évtizede. Debreceni Szemle különlenyomata, 1999/2. International Playing Card Society&Asescoin. Vitoria-Gasteiz, 1990, Museo "Fournier" de Naipes de Alava. Angol és spanyol nyelven.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF