Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 165

15573.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Moholy-Nagy László: Látás mozgásban. Bp.,1996, Műcsarnok-Intermedia. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel, egyébként jó állapotban.
15574.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Sérullaz, Maurice: Az impresszionizmus enciklopédiája. Bp., 1978, Corvina. Vászonkötésben, papír védőbortóval, jó állapotban.
15575.

Rufpreis:
1 000 HUF
A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp. 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,(Pallas-ny.), 351 p.+15 t. (színes, Horthy Miklós képpel!) Rendkívül gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott barna egészbőr-kötésben, kopott borítóval,hiányzó gerinccel, hiányzó színes Horthy Miklós képpel, intézményi bélyegzővel.
15576.

Rufpreis:
800 HUF
Moravánszky Ákos: Antoni Gaudí. Bp., 1980. Akadémiai. Kiadói egészvászon kötésen, papír védőborítóval.
15577.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dr. Kós Károly, Szentimrei Judit, Dr. Nagy Jenő: Szilágysági magyar népművészet. Bukarest, 1974, Kriterion. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
15578.

Rufpreis:
1 200 HUF
Erdélyi Helikon. Zsögödi Nagy Imre grafikái. Bp.,én., Múzsák, 8 p.+19 t. Kiadói papírmappában, egy tábla hiányzik.
15579.

Rufpreis:
2 000 HUF
Korniss Péter: Múlt idő. Bp., 1979. Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben
15580.

Rufpreis:
1 400 HUF
15581.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,14
38,24
Csabai István: Az impresszionizmus kora. Bp., 1942, Officina. Félvászon kötés, sarkain kopott, egyébként jó állapotban.
15582.

Rufpreis:
1 200 HUF
Palágyi Menyhért: Székely Bertalan és a festészet aesthetikája. Függelék: I. Székely Bertalan: A figurális rajz és festés elvei. II. Palágyi Menyhért: Nagy mesterek másolása és a húsfestés problemái. Nemzeti Festészetünk I. Bp.,1910, Eggenberger-féle Könyvkereskedés (Hoffmann és Vastagh),(Fischl Dávid-ny.),4+170 p.+ 4 t. Egyetlen kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, egy-két helyen ceruzás aláhúzással, bejelöléssel, a 96. oldalnál kissé foltos lappal, jó állapotban.
15583.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Bardi Terézia (szerk.): Az örömök kertje. Kínaiak, mongolok és mandzsuk Eszterházán. Az Esterházy-kastély hercegi lakosztályának lakk-kabinetje. Bp., 2007, Műemlékek Állami Gondnoksága. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15584.

Bardi Terézia (szerk.): "Az örömök kertje". Kínaiak, mongolok és mandzsuk Eszterházán. Az Esterházy-kastély hercegi lakosztályának lakk-kabinetje. Bp., 2007, Műemlékek Állami Gondnoksága. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF