Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 370

A Budapesti Rendőr-Főkapitányság évkönyve 1994.  Bp., 1996, BRFK. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16323.

Rufpreis:
1 600 HUF
A Budapesti Rendőr-Főkapitányság évkönyve 1994.  Bp., 1995, Pro-Opus. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16324.

Rufpreis:
1 600 HUF
Sir Arthur Conan Doyle: Sherlock Holmes visszatér Bp., 1988. Ifjúsági
16325.

Rufpreis:
800 HUF
Kalló Ferenc: Sikátor utca 24. Bp., é. n., Szent István Társulat. A szerző dedikációjával. Félvászon kötésben kissé foltos borítóval
16326.

Rufpreis:
2 400 HUF
16327.

Rufpreis:
800 HUF
16328.

Rufpreis:
1 200 HUF
16329.

Rufpreis:
1 000 HUF
16330.

Rufpreis:
1 000 HUF
16331.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kiss József: Avar. Bp., 1918. Athenaeum. Első kiadás. Korabeli félvászon kötésben, gerincen kis hibával. 88 p
16332.

Rufpreis:
1 400 HUF
16333.

Rufpreis:
1 400 HUF
16334.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF