Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 62

30398.

Rufpreis:
3 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1930. Goldberger Sam. F. és Fiai Részvénytársaság / Goldberger-Bemberg Kirakatverseny 1930 Br emlékérem (65mm) T:2-,3 több ph.
30399.

Berán Lajos (1882-1943) 1930. "Goldberger Sam. F. és Fiai Részvénytársaság / Goldberger-Bemberg Kirakatverseny 1930" Br emlékérem (65mm) T:2-,3 több ph.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Berán Lajos (1882-1943) 1933. TESZ-Nemzeti Munkahét Br emlékérem (60mm) T:2
30400.

Berán Lajos (1882-1943) 1933. "TESZ-Nemzeti Munkahét" Br emlékérem (60mm) T:2

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Berán Lajos (1882-1943) 1935. Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületének Ligája Ag díjérem, hátoldalon nehezen kivehető fémjel Birkozó cs. 1935 bajnok gravírozással (24,15g/37mm) T:2 kis ph.  HPII. 278
30401.

Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületének Ligája" Ag díjérem, hátoldalon nehezen kivehető fémjel "Birkozó cs. 1935 bajnok" gravírozással (24,15g/37mm) T:2 kis ph. HPII. 278

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
30402.

Rufpreis:
1 000 HUF
Borsos Miklós (1906-1990) 1986. Budapesti Könyvipari Szövetkezetek Szövetsége - BNV Br érem (69mm) + Beck András(?) (1911-1985) DN Határon Túli Magyar Színházak Fesztiválja - Kisvárda Br plakett tokban (98mm) T:2
30403.

Borsos Miklós (1906-1990) 1986. "Budapesti Könyvipari Szövetkezetek Szövetsége - BNV" Br érem (69mm) + Beck András(?) (1911-1985) DN "Határon Túli Magyar Színházak Fesztiválja - Kisvárda" Br plakett tokban (98mm) T:2

Rufpreis:
5 000 HUF
Búza Barna (1910-2010) 1975. Br plakett a Felszabadulás 30. évfordulójára (63x138mm) T:2
30404.

Búza Barna (1910-2010) 1975. Br plakett a "Felszabadulás 30. évfordulójára" (63x138mm) T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. Millecentenárium Honfoglalás 896-1996 aranyozott Ag emlékérem dísztokban (11,86g/0.925/35mm) T:PP
30405.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" aranyozott Ag emlékérem dísztokban (11,86g/0.925/35mm) T:PP

Rufpreis:
2 000 HUF
Csúcs Viktória (1934-) DN Kiskunhalas - Csipkeház ezüstözött emlékérem (32mm) T:1-,2
30406.

Csúcs Viktória (1934-) DN "Kiskunhalas - Csipkeház" ezüstözött emlékérem (32mm) T:1-,2

Rufpreis:
1 000 HUF
Csúcs Viktória (1934-) DN Kalocsa, Kiskunhalas, Mezőkövesd Ag emlékérem szett, sérült ÁPV tokban (16,86g/0.925/32mm) T:BU
30407.

Csúcs Viktória (1934-) DN "Kalocsa, Kiskunhalas, Mezőkövesd" Ag emlékérem szett, sérült ÁPV tokban (16,86g/0.925/32mm) T:BU

Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
19,12
Dabóczi Mihály (1905-1980) DN Budapest Főváros IX. Ker. Tanácsa Br emlékérem (40mm) T:2
30408.

Dabóczi Mihály (1905-1980) DN "Budapest Főváros IX. Ker. Tanácsa" Br emlékérem (40mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. Budapest - Parlament / Királyi szent ereklyék Ag emlékérem tokban, angol és német nyelvű tanúsítvánnyal (27g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30409.

Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Budapest - Parlament / Királyi szent ereklyék" Ag emlékérem tokban, angol és német nyelvű tanúsítvánnyal (27g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF