Drucksachen

Zahl der Lose: 280

1942 A természet. Szerk.: Nadler Herbert. 1942. január-december, XXXVIII. évf. 1-12. szám. Teljes évfolyam. Bp., Budapest Székesfőváros Házinyomdája-ny., 144+4 p. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a szennylapok hiányoznak, két lap (a tartalomjegyzék) kijár.
12858.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1943-1944 a Kalangya délvidéki irodalmi és művészeti folyóirat 3 lapszáma, érdekes írásokkal
12859.

Rufpreis:
800 HUF
1943 Köhler Ernő: Mosószappanok és mosószerek 52p.
12860.

Rufpreis:
1 000 HUF
Termés Kolozsvár, 1943. ősz Nagy Jenő, Nagy Sándor Ny. Kiadói papírborítóban. 1 db
12861.

Rufpreis:
1 000 HUF
1943 az Europa művészeti folyóirat 1. évf. 3. száma, érdekes írásokkal
12862.

Rufpreis:
1 200 HUF
1943 OMVESZ általános ismertető Magyarország üdülési, nyaralási és sportolási lehetőségeiről, térképe ismertető füzet
12863.

Rufpreis:
1 000 HUF
1944-1945 Technika, 6 szám: 1944 Technika. A Magyar Mérnökök Lapja. 25. évf. 9. sz. Szerk.: Dr. Pattanttyús Á. Géza, Eőri Fintor Zoltán. Bp., Élet-ny. 1945 Technika. A Mérnöki Továbbképző Intézet Kiadványai 246-250. füzetek. Bp., Élet-ny. A 247. füzet borítója szakadt, hiányos.
12864.

1944-1945 Technika, 6 szám: 1944 Technika. A Magyar Mérnökök Lapja. 25. évf. 9. sz. Szerk.: Dr. Pattanttyús Á. Géza, Eőri Fintor Zoltán. Bp., "Élet"-ny. 1945 Technika. A Mérnöki Továbbképző Intézet Kiadványai 246-250. füzetek. Bp., "Élet"-ny. A 247. füzet borítója szakadt, hiányos.

Rufpreis:
3 000 HUF
1944-1964 Vegyes nyomtatvány tétel.  1944 A Magyar Mérnök- és Építészegylet Közlönye. 1944. 78. kötet. 20. sz. Szerk.: Beliczay András. Bp., Stádium-ny., XII+818-828 p. Papírkötés, a borítója leszakadt, intézményi bélyegzővel.  1958 Építőkisipari Egységárgyűjtemény. Bp.,1958, Építésügyi Főosztály(, Sztálinvárosi Nyomda-ny.). Papírkötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 3000 példányban. 1964 Sorházak és társasházak. Tájékoztató tervgyűjtemény az 1964. évben megjelent sorház és társasház-típustervekről. Bp.,1964, Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói papírkötés, javított, kissé sérült kötéssel, foltos borítóval.
12865.

Rufpreis:
1 000 HUF
1944 a Villám, a híradó leventék és a MRAOE hivatalos lapja 1. évf. 3. és 8. lapszáma, érdekes írásokkal
12866.

Rufpreis:
1 400 HUF
1944 Küzdj a fajtádért! - a Keleti Arcvonal Bajtársi Szövetség röplapja
12867.

1944 "Küzdj a fajtádért!" - a Keleti Arcvonal Bajtársi Szövetség röplapja

Rufpreis:
5 000 HUF
12868.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
cca 1945-1956 Anyák! Szociáldemokrata Párt röplap 3 db + forradalmi harcokban elesett fiatal gyászjelentése, 19,5x14 és 14,5x21 cm
12869.

cca 1945-1956 "Anyák!" Szociáldemokrata Párt röplap 3 db + forradalmi harcokban elesett fiatal gyászjelentése, 19,5x14 és 14,5x21 cm

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF