Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 29

Grodzenszkij; Romanov: Levelezési sakk. Bp., 1985. Sport.
15262.

Rufpreis:
800 HUF
1936-1939 Turisták lapja 11 száma: 1936 XLVIII. évf. 2 sz., 1937 XLIX. évf. 4. sz.,1938 50. évf. 2., 6-7.,8-9., 11. sz.,1939 51. évf. 1.-2.,4.,6.-7. sz.. Szerk.: Dr. Peitler Gyula. Papírkötés.
15263.

Rufpreis:
1 200 HUF
15264.

Rufpreis:
1 200 HUF
B. Müller Magda: Volt egy csapat...Kell egy csapat. Bp., é.n. Magyar Filmtörténeti Fotógyűjtemény Alapítvány. Fényképekkel illusztrált könyv.
15265.

Rufpreis:
1 000 HUF
Technik des Bergsteigens. Zürich, 1929, Sektion Uto des S. A. C., Német nyelven, kiadói egészvászon kötésben, kadói papír védőborítóban. / In German, linen binding.
15266.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ferdinand Kars-Ludwig Krenet: Sonntag auf Bretteln im Wiener Gebiet. Wien, 1929, Allgemeinen Bergsteiger-Zeitung. Német nyelven, kiadói félvászon kötésben. / In German, half-linen binding.
15267.

Rufpreis:
1 000 HUF
15268.

Rufpreis:
1 000 HUF
Lukács-Szepesi:112, A magyar olimpiai aranyérmek története (1981),
15269.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Naményi József: Fél évszázad krónikája. Ötven éves a Magyar Kajak-Kenu Szövetség. Bp.,1991, Magyar Kajak-Kenu Szövetség. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
15270.

Rufpreis:
1 200 HUF
Rejtő László: Kilenc klub krónikája. Bp.,1969, Sport. Kiadói papírkötés. Csepeli Vasas, Diósgyőri VTK, Ferencváros, Bp. Honvéd, MTK, Szombathelyi Haladás, Tatabányai Bányász, Újpesti Dózsa, Vasas.
15271.

Rufpreis:
1 200 HUF
Nicholas Kounovsky: Testedzés és életöröm. Bp.,1978, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
15272.

Rufpreis:
800 HUF
Pongrácz György: Negyedszázad piros-fehérben. Tichy Lajos életregénye. Bp., 1977, Zrínyi. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal.
15273.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF