Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 501

Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp.,é.n., Nyugat. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16413.

Rufpreis:
1 000 HUF
16414.

Rufpreis:
1 200 HUF
16415.

Rufpreis:
1 200 HUF
Verne Gyula: Grant Kapitány gyermekei I-II.  Bp., é.n., Forrás. Kiadói félvászonkötésben.
16416.

Rufpreis:
1 000 HUF
Sven Schäfer, Jesper Schäfers, Dirk, Waltmann: Technolexikon. Berlin, é.n. ( 1998), Schwarzkopf&Schwarzkopf. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
16417.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
16418.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1927. Bp.,1927, Posner Grafikai Műintézet Rt., XVI+327 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon-kötés.
16419.

Rufpreis:
1 000 HUF
Meyer Konrad Ferdinánd: A király és az apród. Az ifjúság számára átdolgozta: Danielné Lengyel Klára. Mühlbeck Károly rajzaival. A borító rajza Wesely Hugó munkája. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötésben, javított kötéssel, kissé viseltes, gyűrött borítóval.
16420.

Rufpreis:
800 HUF
Bíró József: A modern grafológia. H.n., Pantheon. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
16421.

Rufpreis:
1 800 HUF
Rákosi Viktor: Korhadt fakeresztek. Képek a magyar szabadságharcról. Nikib kiadás. Bp., 1913, Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel.
16422.

Rufpreis:
1 200 HUF
16423.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dániel Anna: Erzsébet királyné. Bp.,(1940), Dante, 115 p.+10 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, rossz állapotban, kopott borítóval, kijáró lapokkal, sérült kötéssel, gerinccel.
16424.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF