Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 173

[Losontzi István]: Hármas Kis-Tükör, melly Magyarország I. Legujabb földleirását, II. Régibb és legujabb polgári állapotát, III. A Magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét hiven ábrázolja. Magyarország és Erdély földabroszával. XIII. toldalékkal. 1848 évi kiadás. Pest, 1848, Trattner-Károlyi, 328 +96 p.+ 1 t.(kihajtható térkép mely fénymásolattal pótolt) Modern félbőr-kötésben, kopott borítóval, bejegyzésekkel,
15314.

[Losontzi István]: Hármas Kis-Tükör, melly Magyarország' I. Legujabb földleirását, II. Régibb és legujabb polgári állapotát, III. A' Magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét hiven ábrázolja. Magyarország és Erdély földabroszával. XIII. toldalékkal. 1848 évi kiadás. Pest, 1848, Trattner-Károlyi, 328 +96 p.+ 1 t.(kihajtható térkép mely fénymásolattal pótolt) Modern félbőr-kötésben, kopott borítóval, bejegyzésekkel,

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Rugonfalvi Kiss István: A nemes székely nemzet képe. I. kötet. Debrecen, 1939, Lehotai Pál, 447+4 p.+ 1 kihajtható térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kissé foltos borítóval, de alapvetően jó állapotban. Csak I. kötet.
15315.

Rufpreis:
4 000 HUF
15316.

Rufpreis:
8 000 HUF
Füzesné Hudák Juliannak-Erdész Ádám (szerk.): Egy nyomdaműhely titkaiból. Kiállítás az Országos Széchényi Könyvtárban, Gyomai Kner Nyomda 1882-2007. 2007, Országos Széchényi Könyvtár, Gyomai Kner Nyomda. Kiadói papírkötésben.
15317.

Rufpreis:
4 000 HUF
Gosztonyi Péter: A magyar honvédség a második világháborúban. Bp., 1992, Európa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Gosztonyi Péter (1931-1999) által dedikált.
15318.

Rufpreis:
3 000 HUF
Murányi Gábor: Volt egyszer egy Magyar Nemzet? - Sajtótörténeti krónika 1989-1991. Dedikált! Bp., 1992. Torony.
15319.

Rufpreis:
3 000 HUF
15320.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Tészabó Júlia-Török Róbert-Demjén Éva: A Babatündérhez.. A budapesti játékkereskedelem története. Bp.,2010, Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum. Kiadói papírkötés, magyar nyelven, angol nyelvű rezümével. /  To the little fairy. The toy-trade history in Budapest. Bp.,2010, Hungarian Museum of Trade and Tourism. Paperbinding, in Hungarian language, with English resume.
15321.

Tészabó Júlia-Török Róbert-Demjén Éva: "A Babatündérhez.." A budapesti játékkereskedelem története. Bp.,2010, Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum. Kiadói papírkötés, magyar nyelven, angol nyelvű rezümével. / 'To the little fairy.' The toy-trade history in Budapest. Bp.,2010, Hungarian Museum of Trade and Tourism. Paperbinding, in Hungarian language, with English resume.

Rufpreis:
3 000 HUF
Garibaldi Tábornok [Giuseppe Garibaldi]: A szerzetes uralma vagy Róma a 19-ik században. I-II. kötet. Pest, 1870, Reform, XIV+265+IV+315 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval.
15322.

Rufpreis:
2 000 HUF
Méhner Vilmos (szerk.): Hatszáz magyar nemzeti dal Bp., ca 1890. Méhner. Nehyedik kiadás.Festett kiadói kartonálásban, gerincen kis sérüléssel
15323.

Rufpreis:
2 000 HUF
Vikár Béla: Magyarázatok a Kalevalához Budapest, La Fontaine Társaság kiadása, 1935.. Kiadói papírkötésben
15324.

Rufpreis:
2 000 HUF
15325.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF