Bücher und Dokumente mit günstigem Preis

Zahl der Lose: 71

17295.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
F. W. Foerster: Élet és jellem. Fordította Schütz Antal. Bp., 1920, Szociális Missió Társulat. Harmadik, magyar kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt borítóval, kissé sérült gerinccel.
17296.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Janka Gyula: Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell. Bp., 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Minikönyv, magyar, angol, orosz, német nyelven. Díszes, aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
17297.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Dr. Wolkenberg Alajos: Öntudatos élet. Bp., 1913, Élet Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal. Jó állapotban.
17298.

Dr. Wolkenberg Alajos: Öntudatos élet. Bp., 1913, "Élet" Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal. Jó állapotban.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Prohászka Ottokár: A diadalmas világnézet. Esztergom, 1911, Buzárovits Gusztáv. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel. Jó állapotban.
17299.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
17300.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
17301.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
17302.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
17303.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
17304.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
17305.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Raoul Plus: Szemben az élettel. Elmélkedések leányok részére. Fordította: Uhl Antal. Bp., 1941, Korda Rt. II. kiadás. Kiadói papírkötés.
17306.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: