https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 170

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Prokopp Mária két könyve:  Giotto freskói. A padovai aréna-kápolnában. Remekművek. Bp., 1988, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Prokopp Mária dedikációjával. Lorenzetti. A művészet világa. Bp.,1984,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
16518.

Prokopp Mária két könyve: Giotto freskói. A padovai aréna-kápolnában. Remekművek. Bp., 1988, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Prokopp Mária dedikációjával. Lorenzetti. A művészet világa. Bp.,1984,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Dercsényi Balázs, Hegyi Gábor, Marosi Ernő, Takács Béla: Reformierte Kirchen in Ungarn. Bp., 1992, Hegyi & Társa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16519.

Dercsényi Balázs, Hegyi Gábor, Marosi Ernő, Takács Béla: Reformierte Kirchen in Ungarn. Bp., 1992, Hegyi & Társa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Architectuur in Nederland Jaarboek 88 /Architecture in the Netherlands. Yearbook 89. Deventer, 1989, Utigever. Kiadói papírkötés, angol és holland nyelven./ Paperbinding, in English and Dutch language.
16520.

Architectuur in Nederland Jaarboek 88 /Architecture in the Netherlands. Yearbook 89. Deventer, 1989, Utigever. Kiadói papírkötés, angol és holland nyelven./ Paperbinding, in English and Dutch language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Mary McCarthy: The Stones of Florence. New York, 1959, Harcourt, Brace & Company. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal, angol nyelven./Linen-binding, in paper cover, in English language.
16521.

Mary McCarthy: The Stones of Florence. New York, 1959, Harcourt, Brace & Company. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal, angol nyelven./Linen-binding, in paper cover, in English language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Kiálts telyes torokkal. Képek és írások Pap Gábor művészettörténész 60. születésnapjára. Bp., 2000, Polar. Kiadói kartonált papírkötés.
16522.

"Kiálts telyes torokkal". Képek és írások Pap Gábor művészettörténész 60. születésnapjára. Bp., 2000, Polar. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Hungary Before and After. Ab Exhibition of Hungarian Art. Magyarország Akkor és Most. [Bp.], [1993], Fővárosi Képtár-Kiscelli Múzeum, Ságvári-Nyomda-ny. Kiállítási katalógus angol nyelven, magyar kísérőfüzettel. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16523.

Hungary Before and After. Ab Exhibition of Hungarian Art. Magyarország Akkor és Most. [Bp.], [1993], Fővárosi Képtár-Kiscelli Múzeum, Ságvári-Nyomda-ny. Kiállítási katalógus angol nyelven, magyar kísérőfüzettel. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Vukov Konstantin: Ablakok. Bp., 2005. 6B Építész Bt.
16524.

Vukov Konstantin: Ablakok. Bp., 2005. 6B Építész Bt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Vásárhelyi Pál élete és művei. Születésének századik évfordulója alkalmából összeállította: Gonda Béla. Bp., 1896, Magyar Mérnök- és Építész-egylet (,,Pátria ny.). 1t. (Vásárhelyi Pál portréja), [4], 284p., 11t. (részben kihajtható). /Magyar Mérnök- és Építész-Egylet II. cyclus./ Fűzve, javított kiadói papírborítóban.
16525.

Vásárhelyi Pál élete és művei. Születésének századik évfordulója alkalmából összeállította: Gonda Béla. Bp., 1896, Magyar Mérnök- és Építész-egylet (,,Pátria" ny.). 1t. (Vásárhelyi Pál portréja), [4], 284p., 11t. (részben kihajtható). /Magyar Mérnök- és Építész-Egylet II. cyclus./ Fűzve, javított kiadói papírborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Imre Makovecz, Hongaars architect. Rotterdam, 1989, Architectuur. Kiadói papírkötés, a könyv alsó sarka és a gerinc alsó része sérült, holland nyelven./ Paperbinding, damaged, in Dutch language.
16526.

Imre Makovecz, Hongaars architect. Rotterdam, 1989, Architectuur. Kiadói papírkötés, a könyv alsó sarka és a gerinc alsó része sérült, holland nyelven./ Paperbinding, damaged, in Dutch language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Agostino Di Duccio egy ismeretlen Madonnája. Különlenyomat a Petrovics Elek emlékkönyvből. Bp., 1934. 18p. Kétnyelvű, magyar-német tanulmány.
16527.

Agostino Di Duccio egy ismeretlen Madonnája. Különlenyomat a Petrovics Elek emlékkönyvből. Bp., 1934. 18p. Kétnyelvű, magyar-német tanulmány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Miklós Mojezer: Paintings of the passion by master M. S. Bp., 1978, Corvina. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16528.

Miklós Mojezer: Paintings of the passion by master M. S. Bp., 1978, Corvina. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
K. Pintér Tamás: Budapest Architectura 1900. Bp.,1990, Interart Studio. Második, módosított angol-német nyelvű kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, angol nyelven. / Paperbinding, in English language.
16529.

K. Pintér Tamás: Budapest Architectura 1900. Bp.,1990, Interart Studio. Második, módosított angol-német nyelvű kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, angol nyelven. / Paperbinding, in English language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse