Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 170

Antikvitások kézikönyve. Szerk.: MIller, Judith; Miller, Martin. Bp., 1994, Láng Kiadó. Számos érdekes képpel, leírásokkal. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16458.

Rufpreis:
2 000 HUF
Óraművek. Időutazás korok, szerkezetek, stílusok és márkák világában. Szerk.: Babucs Éva. Bp., 1997, Geopen. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16459.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
21
16460.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Vámos Ferenc: Latja Béla. Bp., 1970, Akadémia Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16461.

Rufpreis:
5 000 HUF
16462.

Rufpreis:
8 000 HUF
Rózsa Miklós: A magyar impresszionista festészet. Lyka Károly előszavával. Götz Béla Ernő (1882-1941) grafikus, festőművész borítójával. Bp.,1914, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 12+299+1 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót bekötötték, kopott borítóval.
16463.

Rufpreis:
8 000 HUF
A képzőművészet remekei. A festészet és szobrászat legkitűnőbb műemlékei. Eredeti metszetek után fényképnyomatokban készíti és kiadja Divald Károly. Szöveg Wagner János, Szendrei János. 1 kötet. I.-XIII. füzet. Bp. - Eperjes, 1882, Divald Károly. 53 l., 1 lev., 60 t.; Viseltes állapotban, szakadozott, széteső állapotban.
16464.

Rufpreis:
6 000 HUF
16465.

Rufpreis:
2 000 HUF
Salvador Dalí. Retrospektive 1920-1980. Augsburg, 1995, Weltbild. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16466.

Rufpreis:
2 000 HUF
10
Dercsényi Balázs-Foltin Brunó-G.Györffy Katalin-Hegyi Gábor-Winkler Gábor-Zászkaliczky Zsuzsanna: Evangélikus templomok Magyarországon. Bp.,1992, Hegyi & Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16467.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dercsényi Balázs-Hegyi Gábor-Marosi Ernő-Takács Béla: Református templomok Magyarországon. Bp.,1992, Hegyi & Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16468.

Rufpreis:
2 000 HUF
Till Aran szobrai. Róma,1980, Dario e Ugo Detti, 81 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötésben. A szobrászművész, Till Aran (1909-1996) által dedikált.
16469.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF