Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 186

15420.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Lambrecht Kálmán: Az ősember. Bp., 1931, Dante (Ősvilágok élete). Megviselt vászonkötésben, gerince sérült, egyébként jó állapotban.
15421.

Rufpreis:
800 HUF
Wells, H. G.: A világtörténet alapvonalai. Bp., 1930, Genius. Vászonkötésben, gerince elválik.
15422.

Rufpreis:
800 HUF
15423.

Rufpreis:
1 800 HUF
15424.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15425.

Rufpreis:
2 000 HUF
Acsády Ignác: A magyar jobbágyság története. Bp., 1908, Grill Károly. Átkötött félvászon-kötés, javított címlappal, intézményi bélyegzővel.
15426.

Rufpreis:
1 600 HUF
Uralkodók és corvinák. Az Országos Széchényi Könyvtár jubileumi kiállítása alapításának 200. évfordulójára. Potentates and Corvinas. Anniversary Exhibiton of the National Széchényi Library. Bp.,2002,OSZK. Kiadói papírkötés, színes fotókkal illusztrálva, magyar és angol nyelven.
15427.

Rufpreis:
1 200 HUF
15428.

Rufpreis:
1 000 HUF
15429.

Rufpreis:
2 400 HUF
15430.

Rufpreis:
1 000 HUF
4 db könyv - Dr. Pákk Tibor: Szálegyedül; Erdey Sándor: A recski tábor; Pongrátz Gergely: Corvin köz 1956; Kéri Edit: Kik lőttek a Kossuth téren 56-ban? Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15431.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF