Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 465

Szentmihályi Szabó Péter: Nostradamus Hungaricus avagy Nostradamus jóslatai Magyarországról. Bp.,1996, Aqua. Kiadói papírkötés.
16090.

Rufpreis:
1 000 HUF
Bence Balázs: A sikeres kereskedő. Vételi és eladási pontok, stratégiák, tőzsdepszichológia. 2017, Portfolio. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16091.

Rufpreis:
3 000 HUF
Varga László: Kérem a vádlott felmentését! Püski-New York, 1981, szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben.
16092.

Rufpreis:
1 200 HUF
Tessedik Sámuel élete. Ruzicskay György rajzműve. Gyomaendrőd, 1992, Kner Nyomda. Roszik Gábor, az előszó írójának aláírásával. Félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
16093.

Rufpreis:
2 000 HUF
A kemény parancs. Összeáll. Dr. Marczell Mihály és Dr. Koszterszitz József. Bp., 1928, Élet Irodalmi Nyomda és Rt. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott gerinccel.
16094.

Rufpreis:
1 200 HUF
Tihanyi Péter: Harcok. Bp., 2001, Új Spirit Kft. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. A szerző dedikációjával.
16095.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dénes Zsófia: Élet helyett órák. Egy fejezett Ady életéből. Talán Hellász küldött. Kiadatlan levelek Ady Endréhez és más dokumentumok. Bp., 1980, Magvető. Kiadói papírkötés.
16096.

Rufpreis:
1 000 HUF
Zilahy Lajos: Halálos tavasz. Bp.,1942, Athenaeum, 138 p. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón Jávor Pállal, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
16097.

Rufpreis:
2 000 HUF
M. Creighton: A római nép. Athenaeum Kézikönyvtára. Bp., 1898, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval.
16098.

Rufpreis:
1 000 HUF
Milliók könyve 178. szám: H. Courths-Mahler: Az ő védence. Bp.,1929, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
16099.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gyökértől a lombig. Lovas László versei. DEDIKÁLT! Kecskemét, é.n., Bács-Kiskun megyei Nyomda Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16100.

Rufpreis:
1 000 HUF
Byron: Mazeppa. Gyoma, 1917, Kner Izidor kiadása. Kosztolányi Dezső fordítása. kiadói papírkötésben, kis gerinchibával. 43 p. Első kiadás!
16101.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF