Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 39

Alexander Hainisch-Wolfram: Glaube in der Liebe tätig ist. Klagenfurt, 2011. Kärntner Landesarchivs.
15904.

Rufpreis:
800 HUF
Jacob Bruckhardt: Kulturgeschichte Vorträge. Berlin, Rudolf Max.
15905.

Rufpreis:
800 HUF
Émile Deschanel: Le bien et le mal quon a dit des femmes. Paris, 1858, Michel Lévy Fréres. Aranyozott, korabeli félbőrkötésben.
15906.

Émile Deschanel: Le bien et le mal qu'on a dit des femmes. Paris, 1858, Michel Lévy Fréres. Aranyozott, korabeli félbőrkötésben.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ludwig Vörnes Gesammelte Schriften. Rybnik 1884. Bartels. 1-12. 4 kötetben, Díszes egészvászon kötésben / 1-12 books in 4 volumes Full linen binding.
15907.

Ludwig Vörne's Gesammelte Schriften. Rybnik 1884. Bartels. 1-12. 4 kötetben, Díszes egészvászon kötésben / 1-12 books in 4 volumes Full linen binding.

Rufpreis:
3 000 HUF
Alighieri, Dante: Das neue Leben. Berlin, 1919, Verlag Julius Bard. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15908.

Rufpreis:
1 000 HUF
Busch, Wilhelm: Balduin Bählamm, der verhinderte Dichter. München, 1911, Bassermann. Vászonkötésben, jó állapotban.
15910.

Rufpreis:
1 400 HUF
15911.

Rufpreis:
1 000 HUF
15912.

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
15913.

Rufpreis:
800 HUF
André Gide: Pages de Journal (1929-1932). Paris, 1934, Gallimard. Korabeli félbőr-kötés, francia nyelven. Iván Szilárd (1912-1988) festő, grafikus aláírásával./ Half-leather-binding, in French language. With signature of Szilárd Iván, painter, graphic artist.
15914.

Rufpreis:
1 000 HUF
15915.

Rufpreis:
3 000 HUF
15916.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF