Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1725144
10012
319
Balanyi Károly (1946-):Kontraszt. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, keretben, 18×24 cm
1294425
10013
319
Balogh Ervin (1925-): Csend. Olaj, farost, jelzett, keretben 50×70 cm
1739241
10014
319
Balla jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, farost, 45×59 cm 1739133
10015
319
Balla jelzéssel: Dombos táj. Akvarell, papír, kis szakadással, 30×40 cm
1682600
10016
319
140000
1746136
10017
319
2200
Baranyi László(?-): Dokumentum. Szerigráfia, papír, jelzett, 21×29 cm
1761097
10018
319
Barczi Pál (1933-2003): Tanakodók, fametszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 16×15 cm
1742227
10019
319
Barcsay jelzéssel: Ülő női akt. Szén,papír, felcsavarva, 53×34 cm 1742212
10020
319
Barcsay jelzéssel: Női portré. Szén,papír, felcsavarva, 62×42 cm
1749909
10021
319
Barcsay jelzéssel: Munkásszálló. Olaj, karton, 47×32 cm 1758954
10022
319
11000
Barkó Gyula (1918-1982): Virágcsendélet. Olaj. vászon, jelzett, 70×50 cm 1535854
10023
319
Barta Ernő (1878-1956): Éjszakai csók. Színes litográfia, papír, jelzett, 27×18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF