Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 115

DN Szadáért Br emlékplakett eredeti dísztokban (79mm) T:2
30745.

DN "Szadáért" Br emlékplakett eredeti dísztokban (79mm) T:2

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
4db-os Br emlékérem, városok: Martfű, Makó, Miskolc és Győr-Moson-Sopron Megye Szolgálatáért T:1-
30746.

4db-os Br emlékérem, városok: Martfű, Makó, Miskolc és "Győr-Moson-Sopron Megye Szolgálatáért" T:1-

Rufpreis:
1 200 HUF
Vegyes 5db-os emlékérem tétel, közte: 1987. Országos Kereskedelmi és Hitelbank Rt. 1987. Január 1. T:vegyes
30747.

Vegyes 5db-os emlékérem tétel, közte: 1987. "Országos Kereskedelmi és Hitelbank Rt. 1987. Január 1." T:vegyes

Rufpreis:
800 HUF
6db-os vegyes tétel emlékérmek, plakettek és egy kaszinó zseton, közte: München 1972 aranyozott fém emlékérem (2xklf) T:vegyes
30748.

6db-os vegyes tétel emlékérmek, plakettek és egy kaszinó zseton, közte: "München 1972" aranyozott fém emlékérem (2xklf) T:vegyes

Rufpreis:
1 000 HUF
7db-os plakett tétel, magyar történelmi személyiségek: Kossuth, Petőfi, Wesselényi T:2,2-
30749.

Rufpreis:
2 400 HUF
18
7db-os jelvény és plakett tétel, közte DN UVATERV - Nívó díj T:vegyes
30750.

7db-os jelvény és plakett tétel, közte DN "UVATERV - Nívó díj" T:vegyes

Rufpreis:
800 HUF
8db-os Br emlékérem tétel, nagyrészt MÉE emlékérmek T:vegyes
30751.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
8db-os vegyes emlékérem tétel, közte két MÉE érem T:vegyes
30752.

Rufpreis:
1 600 HUF
8db-os emlékérem és plakett tétel T:vegyes
30753.

Rufpreis:
1 400 HUF
11
11db-os vegyes emlék- és díjérem valamint kitüntetés tétel, közte Felvidéki emlékérem illetve 1979. Pajzs 1979 hadgyakorlat részben festett emlékérme T:vegyes
30754.

11db-os vegyes emlék- és díjérem valamint kitüntetés tétel, közte "Felvidéki emlékérem" illetve 1979. "Pajzs 1979" hadgyakorlat részben festett emlékérme T:vegyes

Rufpreis:
1 200 HUF
13db-os emlékérem tétel, közte sérült Károly csapatkereszt, 2001. Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz aranyozott fém emlékérem díszdobozban T:vegyes
30755.

13db-os emlékérem tétel, közte sérült "Károly csapatkereszt", 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" aranyozott fém emlékérem díszdobozban T:vegyes

Rufpreis:
2 000 HUF
14db-os vegyes emlékérem, sérült kitüntetés és plakett tétel T:vegyes
30756.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF