Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 280

Kaposy Klaszek Ödön: ,,Girl Pat, a kalózhajó. Bp., é.n., Urania, 160 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, laza fűzéssel.
15036.

Kaposy Klaszek Ödön: ,,Girl Pat", a kalózhajó. Bp., é.n., Urania, 160 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, laza fűzéssel.

Rufpreis:
2 000 HUF
Karádi Zsolt et al.: Porba hullott gyöngyszem, Nyíregyháza. Nyíregyháza, 1995, Start. Papírkötésben, jó állapotban.
15037.

Rufpreis:
1 200 HUF
Illustrierter Führer durch das Berner Oberland und über die Lötschbergbahn. Zurich, 1929, Brunner&Co., 96+8 p.+ 1 kihajtható térképpel. Fekete-fehér fotókkal, korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés, az utolsó lapon hibajavítós folttal./ Paperbinding, in German language.
15038.

Rufpreis:
1 200 HUF
Venise et ses environs. Rome-Milan-Florence-Venise, é.n., A. Scrocchi, XVII+206 p.+ 1 kihajtható térképpel. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, az elülső borító alsó sarkán kis sérüléssel. / Venise et ses environs. Rome-Milan-Florence-Venise, A. Scrocchi, XVII+206 p.+ 1 map. In French language. Paperbinding, with little damage on the cover.
15039.

Rufpreis:
1 000 HUF
Incze Gábor: A felszabadult kelet. Bp., 1941, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. Sérült, tűzött papírkötésben.
15040.

Rufpreis:
1 400 HUF
Végh Gusztáv: Tabán képei. Pereházy Károly szövegével. Bp., é.n., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kopottas papír védőborítóval.
15041.

Rufpreis:
1 000 HUF
15042.

Rufpreis:
1 000 HUF
Somogyi József: Kaposvár. Kaposvár, 1986, Kaposvári Városszépítő Egyesület. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
15043.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Budapest 21 térkép. Utcanévjegyzék ls idegenvezető címtár. 200p. + 21 térkép. Egyik szakadt. Kopott félvászon kötésben.
15044.

Rufpreis:
1 200 HUF
A régi Pest-Buda: hasznos mulatságok. Bp., 1957. Bibliotheca. Szép állapotban.
15045.

Rufpreis:
1 400 HUF
15046.

Rufpreis:
1 000 HUF
Wilhelm Munnecke: Hagenbeck munkában. A világjárás hősei. Fordította: Benedek Marcellné. Bp., é.n., Dante, 208 p. Fekete-fehér képekkel, térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, rossz állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel, az elülső szennylap kijár.
15047.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF