Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 427
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1752049
10074
318
Ék jelzéssel: Ülő férfi akt, szén, papír, 65×50 cm
1690116
10075
318
Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Nagyméretű rézkarc, papír, jelzett, Üvegezett keretben. Üveg törött. 50x60 cm
1757338
10076
318
Faragó jelzéssel: Játszó gyerekek (tanulmány rajz). Ceruza, papír, 21×33 cm
1753718
10077
318
Farkasházy jelzéssel: Női arc. Olaj, karton, üvegezett keretben, 23×17 cm 1750080
10078
318
Farkasházy jelzéssel: Kompozíció. Olaj, vászon, 30×23 cm 1754356
10079
318
Farsang Sándor (1945-): Szomorú csacsi. Szitanyomat, papír, jelzett, 29×21 cm
1739303
10080
318
Fáy jelzéssel: Dobos táj házakkal. Akvarell, papír, kis szakadással, üvegezett keretben, 43×31 cm
1586247
10081
318
Földházy Gyula (1991- ): Hentai, tus, papír, jelzett, 29,5×21 cm
1586242
10082
318
Földházy Gyula (1991- ): Az ártatlanság elvesztése, tus, papír, jelzett, 29,5×21 cm
1751959
10083
318
Fried jelzéssel: Kisfiú, olaj, vászon, 50×40 cm 1755019
10084
318
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Esti utca, fametszet, papír, jelzett a dúcon, kartonra ragasztva, 23×17,5 cm 1731636
10085
318
Gácsi jelzéssel: Lovasok. Tus, pauszpapír, 38×28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF