Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 360

15992.

Rufpreis:
1 600 HUF
15993.

Rufpreis:
1 800 HUF
Kolligátum különféle művekből, 6 db:  Pulszky Ferenc: Martinovics és társai; Zsilinszky Mihály: Kupeczky János;  Neményi Ambrus: A francia forradalom hírlapjai és hírlapírói;  Gervinus G.G.: Bevezetés a tizenkilencedik század történetébe. Fordította: Rózsaági Antal;  Taine Hippolit Adolf: Az olasz művészet bölcselete. Fordította: Kádár Béla;  Gregorovius Ferdinánd:A pápák síremlékei. A pápaság történetének határkövei. Fordította: Hegedüs István.  Bp., 1878 -1886, Franklin,80+72+80+227+112+184 p. Korabeli egészvászon-kötés, a gerincen Tanulmányok F felirattal.
15994.

Rufpreis:
5 000 HUF
Kolligátum különféle művekből, 7 db:  Arago és Vermond: Az ördög naplója. Fordította Egressy Benjámin.;  Augier: A bürök. Fordította: Perényi István.; Picard: Két házaspár. Fordította: Csiky Gergely.; Moncrieff: A szégyenlős. Fordította: Csiky Gergely; Goldoni Károly: A hazug. Fordította Radó Antal.; Klapp Mihály: Rosenkranz és Güldenstern. Fordította: Csiky Gergely.; Musset Alfréd: Ne fogadj fel soha semmit. Fordította: Paulay Ede.  Bp., 1879 -1885, Franklin, 100+83+56+8+61+3+191+165+3+88 p. Korabeli egészvászon-kötés, a gerincen Színművek D felirattal.
15995.

Rufpreis:
5 000 HUF
15996.

Rufpreis:
8 000 HUF
15997.

Rufpreis:
5 000 HUF
Bisi Albini, Sofia: Grazia fia Olaszból fordította Erődi Béla. Bp., 1903. Lampel R. 196 l. 1 sztl.lev. Kiadói, festett, (Gottermayer) egészvászon kötésben.
15998.

Rufpreis:
3 000 HUF
Csizmadia Sándor: Fogházi levelek. Költemények a feleségemhez. Bp. 1906. (Világosság.) 208 l. Kiadói félvászon kötésben.
15999.

Rufpreis:
1 400 HUF
Balogh Károly: Római könyv 1-2. kötet. Bp.,1941, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér illusztrációkkal, két kihajtható térképpel. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
16000.

Rufpreis:
3 000 HUF
Tészabó Júlia: Karácsony. Magyar hagyományok. Bp.,2007, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16001.

Rufpreis:
3 000 HUF
James L. Hughes: Tanítók hibái. Bp., 1893. Athenaeum. 100p.
16002.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fekete István: Téli berek. 2. kiadás. Bp., 1964. Móra. Kiadói félvászon kötésben.
16003.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF