Militaria

Zahl der Lose: 105

Az Osztrák-Magyar Monarchia haditengerészetének története. Különleges, egyedi összeállítás az első világháborús haditengerészetről (Zrinyi csatahajó (2 db), torpedók,tengeralattjárók, haditengerészet, Észak-Adria), 6 db nemzetiszín tablón részletes nyomtatott szöveggel, 12 db eredeti képeslap (képeslap,fotólap (1914-1917)), rajtuk számos izgalmas fotóval, köztük (fotókkal a Zrinyi csatahajó legénységéről, tisztikaráról, tengeralattjáróval a polai kikötőben...stb), 4 db újságkivágással, a képeslapok, fotók nincsenek felragasztva a tablókra./   The History of Austro-Hungarian Navy, with 12 pc. original postcards, with many interesting photos on the postcards (soldiers and army officers of the Zrinyi battleship, u-boat in Pola harbour...etc.), on six sheets, not glued on the paper.
12564.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
cca 1960-1980 13 db hábórúval kapcsolatos MTI sajtófotó / War press photos 26x22 cm
12565.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1900 Budapest, VIII. Ludoviceum, a Ludovika épülete. Nagyméretű fotó. Erdélyi Mór (1866-1934) fotográfiája. 28x23 cm
12566.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1920 Saska, szovjet kozák kard, szablya, szovjet címerrel és szimbólumokkal / Russian/Soviet Kossak Shashka with Soviet symbols. 95 cm
12567.

Rufpreis:
34 000 HUF
91,89
100,00
XIX. század. Rövid pengéjű gyalogsági kard. Fémn hüvellyel / Short cavalry sword with metal sheath 68 cm
12568.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
16
cca 1890 Gyalogsági szablya. Solingeni jelzéssel. Sérült bőr hüvellyel. Rézveretekkel. / Cavalry sword 102 cm
12569.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
XIX. sz vége. Lovassági kard jelzés nélkül, fém hüvellyel / Cavalry sword 104 cm
12570.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
15
XX. sz. eleje: Indiai díszkard, kovácsolt pengével, pluss borítású hüvellyel / Begining of the XXth century: India dagger with sheath 93 cm
12571.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Indiai tőr, poncolt pengével, bőr hüvelyben, fa-fém markolattal, h:38,5 cm (44 cm)
12572.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Német III: Birodalom Oroszlánfejes tiszti kard replika / German IIIrd Reich officers sword replica. 102 cm
12573.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
10
1865 M. Kir. Helytartótanács körlevele valamennyi törvényhatóságnak (Nógrád megye közönségének, Balassagyarmat) az újoncozáskor meg nem jelent hadkötelesekről, benne névjegyzékkel, 12 sztl. lev.
12574.

Rufpreis:
4 000 HUF
XVIII. sz,Török mintájú kard vas markolattal. Keresztvas laza. / XVIIth century. Turkish pattern sword. 98 cm
12575.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF