Militaria

Zahl der Lose: 27

~1970-1980. 9db-os Magyar Néphadsereg tétel, benne Kiváló Rajparancsnok - 1, 2, 3, Kiváló Szakaszparancsnok - 1, 2, 3 és Kiváló Századparancsnok - 1, 2, 3 zománcozott fém jelvények T:1-,2
31059.

~1970-1980. 9db-os Magyar Néphadsereg tétel, benne "Kiváló Rajparancsnok - 1, 2, 3", "Kiváló Szakaszparancsnok - 1, 2, 3" és "Kiváló Századparancsnok - 1, 2, 3" zománcozott fém jelvények T:1-,2

Rufpreis:
3 000 HUF
1979. Fegyverbarátságért Érdemérem arany fokozata zománcozott, aranyozott Br kitüntetés T:1-,2 Hungary 1979. Medal for Weapon Friendship, Golden Grade enamelled, gold plated Br decorationC:AU,XF NMK 717.
31060.

1979. "Fegyverbarátságért Érdemérem arany fokozata" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés T:1-,2 Hungary 1979. "Medal for Weapon Friendship, Golden Grade" enamelled, gold plated Br decorationC:AU,XF NMK 717.

Rufpreis:
4 000 HUF
1991. Magyar Köztársasági Ezüst Érdemkereszt katonai tagozat ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, nem saját dísztokban T:1-,2 NMK 746. Hungary 1991. Silver Cross of Merit of the Hungarian Republic, Military Grade silver plated decoration with ribbon, not in original case C:AU,XF
31061.

1991. "Magyar Köztársasági Ezüst Érdemkereszt katonai tagozat" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, nem saját dísztokban T:1-,2 NMK 746. Hungary 1991. "Silver Cross of Merit of the Hungarian Republic, Military Grade" silver plated decoration with ribbon, not in original case C:AU,XF

Rufpreis:
13 000 HUF
35,14
38,24
1992. Szolgálati Jel (érdem után) I. osztálya aranyozott tombak kitüntetés szalagon T:1- Hungary 1992. Distinction for Service (for Merit), 1st Grade gilt decoration with ribbon C:AU NMK 785.
31062.

1992. "Szolgálati Jel (érdem után) I. osztálya" aranyozott tombak kitüntetés szalagon T:1- Hungary 1992. "Distinction for Service (for Merit), 1st Grade" gilt decoration with ribbon C:AU NMK 785.

Rufpreis:
2 000 HUF
1996. A Tiszti Szolgálati Jel II. fokozata tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalago T:1- NMK 795.
31063.

1996. "A Tiszti Szolgálati Jel II. fokozata" tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalago T:1- NMK 795.

Rufpreis:
4 000 HUF
2009. Néppel Tűzön Vizen Át zománcozott, a kis példányban készült 1956-os Nemzetőr jelvény jelzett, modern másolata (51x89mm) T:1-
31064.

2009. "Néppel Tűzön Vizen Át" zománcozott, a kis példányban készült 1956-os Nemzetőr jelvény jelzett, modern másolata (51x89mm) T:1-

Rufpreis:
5 000 HUF
Ausztria ~1916. 42. Gyalogezred fém replika sapkajelvénye (26x41mm) T:2,2- Austria ~1916. 42nd Regiment of Foot metal cap badge replica (26x41mm) C:XF,VF
31065.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ausztria 1932. Háborús Emlékérem 1914-1918 aranyozott Br kitüntetés, hátlapon GRIENAUER gyártói jelzéssel, mellszalagon T:2  Austria 1932. Great War Commemorative Medal 1914-1918 gilt Br medallion, with GRIENAUER, makers mark on reverse, on ribbon C:XF
31066.

Ausztria 1932. "Háborús Emlékérem 1914-1918" aranyozott Br kitüntetés, hátlapon "GRIENAUER" gyártói jelzéssel, mellszalagon T:2 Austria 1932. "Great War Commemorative Medal 1914-1918" gilt Br medallion, with "GRIENAUER", maker's mark on reverse, on ribbon C:XF

Rufpreis:
2 000 HUF
Német Államok / Hessen ~1894-1918. Általán Bátorság Érdemérem ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül (33mm) T:2,2- German States / Hesse ~1894-1918. General Honor Decoration for Bravery silver plated Br decoration without ribbon (33mm) C:XF,VF
31067.

Német Államok / Hessen ~1894-1918. "Általán Bátorság Érdemérem" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül (33mm) T:2,2- German States / Hesse ~1894-1918. "General Honor Decoration for Bravery" silver plated Br decoration without ribbon (33mm) C:XF,VF

Rufpreis:
5 000 HUF
Dél-Jemen ~1960-1980. 3db klf katonai kitüntetés, mindhárom mellszalaggal, közte 20 éves katonai szolgálat T:1- South Yemen ~1960-1980. 3pcs of diff military decorations, all three with ribbons, including 20 Years of Military Service C:AU
31068.

Dél-Jemen ~1960-1980. 3db klf katonai kitüntetés, mindhárom mellszalaggal, közte "20 éves katonai szolgálat" T:1- South Yemen ~1960-1980. 3pcs of diff military decorations, all three with ribbons, including "20 Years of Military Service" C:AU

Rufpreis:
1 800 HUF
Nagy-Britannia DN Per Ardua Ad Astra zománcozott, hátoldalon jelzett Ag jelvény, a Brit Nemzetközösség légierejének mottójával (20x29mm) T:1-,2 Great Britain ND Per Ardua Ad Astra enamelled, hallmarked on reverse Ag badge, with the motto of the British Commonwealths Air Force branches (20x29mm) C:AU,XF
31069.

Nagy-Britannia DN "Per Ardua Ad Astra" zománcozott, hátoldalon jelzett Ag jelvény, a Brit Nemzetközösség légierejének mottójával (20x29mm) T:1-,2 Great Britain ND "Per Ardua Ad Astra" enamelled, hallmarked on reverse Ag badge, with the motto of the British Commonwealth's Air Force branches (20x29mm) C:AU,XF

Rufpreis:
2 000 HUF
Szovjetunió 1945. A Németország felett aratott győzelemért az 1941-1945-ös Nagy Honvédő Háborúban sárgaréz kitüntetés mellszalaggal T:1-,2 Soviet Union 1945. Medal for the Victory over Germany in the Great Patriotic War 1941-1945 brass decoration with ribbon C:AU,XF
31070.

Szovjetunió 1945. "A Németország felett aratott győzelemért az 1941-1945-ös Nagy Honvédő Háborúban" sárgaréz kitüntetés mellszalaggal T:1-,2 Soviet Union 1945. "Medal for the Victory over Germany in the Great Patriotic War 1941-1945" brass decoration with ribbon C:AU,XF

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF