Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 47

31099.

Rufpreis:
1 000 HUF
DN ZR feliratú fém jelvény (35mm) T:3
31100.

DN "ZR" feliratú fém jelvény (35mm) T:3

Rufpreis:
1 400 HUF
DN NVB zománcozott, hátoldalán jelzett Ag kitűző, gyártói jelzéssel (20mm) T:2 ND NVB enamelled Ag pin with hallmark on back, with makers mark (20mm) C:XF
31101.

DN "NVB" zománcozott, hátoldalán jelzett Ag kitűző, gyártói jelzéssel (20mm) T:2 ND "NVB" enamelled Ag pin with hallmark on back, with makers mark (20mm) C:XF

Rufpreis:
800 HUF
Románia DN Romániai Magyar Pedagógusok Szövetsége ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon T:1- Romania ND Romániai Magyar Pedagógusok Szövetsége (Hungarian Teachers Alliance in Romania) silver plated decoration on ribbon C:AU
31102.

Románia DN "Romániai Magyar Pedagógusok Szövetsége" ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon T:1- Romania ND "Romániai Magyar Pedagógusok Szövetsége (Hungarian Teachers Alliance in Romania)" silver plated decoration on ribbon C:AU

Rufpreis:
2 000 HUF
Szovjetunió 1969. Vladimir Iljics Lenin Születésének 100. évfordulójára / Bátor Munkáért sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:2 Soviet Union 1969. In Commemoration of the 100th Anniversary of the Birth of Vladimir Ilyich Lenin / For Valiant Labour brass medal with ribbon C:XF
31103.

Szovjetunió 1969. "Vladimir Iljics Lenin Születésének 100. évfordulójára / Bátor Munkáért" sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:2 Soviet Union 1969. "In Commemoration of the 100th Anniversary of the Birth of Vladimir Ilyich Lenin / For Valiant Labour" brass medal with ribbon C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Szovjetunió 1979. A munka veteránja ezüstözött tombak kitüntetés mellszalaggal, adományozói okirattal T:2 Soviet Union 1979. Veteran of Labor silver plated tombac decoration on ribbon with award document C:XF
31104.

Szovjetunió 1979. "A munka veteránja" ezüstözött tombak kitüntetés mellszalaggal, adományozói okirattal T:2 Soviet Union 1979. "Veteran of Labor" silver plated tombac decoration on ribbon with award document C:XF

Rufpreis:
1 200 HUF
Szovjetunió DN Gárda egység veterán jelvénye, zománcozott, aranyozott fém jelvény (40mm) T:1- Soviet Union ND Guard Regiment Veterans badge, enamelled, gilt metal badge (40mm) C:AU
31105.

Szovjetunió DN Gárda egység veterán jelvénye, zománcozott, aranyozott fém jelvény (40mm) T:1- Soviet Union ND Guard Regiment Veteran's badge, enamelled, gilt metal badge (40mm) C:AU

Rufpreis:
1 000 HUF
13
3db-os zománcozott kitűző tétel a szocialista időszakból, benne Ém. Konzervipar Törzsgárda, Vendéglátóipari Törzsgárda 10 és MGJ(?) Törzsgárda T:2
31106.

3db-os zománcozott kitűző tétel a szocialista időszakból, benne "Ém. Konzervipar Törzsgárda", "Vendéglátóipari Törzsgárda 10" és "MGJ(?) Törzsgárda" T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
3db-os zománcozott jelvény és kitűző tétel a szocialista időszakból, benne Lenfonó és Szövőipari V. 15 Törzsgárda, Húsip. Élelm. M. Váll. Törzsgárda és Magyar Államvasutak T:2,2-
31107.

3db-os zománcozott jelvény és kitűző tétel a szocialista időszakból, benne "Lenfonó és Szövőipari V. 15 Törzsgárda", "Húsip. Élelm. M. Váll. Törzsgárda" és Magyar Államvasutak T:2,2-

Rufpreis:
1 000 HUF
3db-os aranyozott, zománcozott jelvény és kitűző tétel a szocialista időszakból, benne BAV 25 Törzsgárda, Ganz Mávag 30 Törzsgárda és Magyar Néphadsereg Művészegyüttese T:1,1-
31108.

3db-os aranyozott, zománcozott jelvény és kitűző tétel a szocialista időszakból, benne "BAV 25 Törzsgárda", "Ganz Mávag 30 Törzsgárda" és "Magyar Néphadsereg Művészegyüttese" T:1,1-

Rufpreis:
1 000 HUF
4db-os vegyes jelvény és kitűző tétel, érdekes darabokkal, közte Corda Fratres, Vadászpuska alakú kitűző T:2,2-
31109.

4db-os vegyes jelvény és kitűző tétel, érdekes darabokkal, közte "Corda Fratres", Vadászpuska alakú kitűző T:2,2-

Rufpreis:
800 HUF
21
4db-os szocialista kitüntetés tétel, közte 1954. Szocialista Munkáért Érdemérem zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, miniatűrrel, dísztokban;	 1964. Kiváló Szolgálatért Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon és szalagsávval T:1,1-
31110.

4db-os szocialista kitüntetés tétel, közte 1954. "Szocialista Munkáért Érdemérem" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, miniatűrrel, dísztokban; 1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon és szalagsávval T:1,1-

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF