Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 174

3 db művészeti könyv: Régi művészet a Magyar Nemzeti Galériában (Bp., 1974); Új magyar képzőművészet (Bp., 1951); Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XIX. században (Bp., 1962), különböző kötésben, jó állapotban + Az én múzeumom sorozat 4 füzete, jó állapotban
15571.

3 db művészeti könyv: Régi művészet a Magyar Nemzeti Galériában (Bp., 1974); Új magyar képzőművészet (Bp., 1951); Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XIX. században (Bp., 1962), különböző kötésben, jó állapotban + "Az én múzeumom" sorozat 4 füzete, jó állapotban

Rufpreis:
1 400 HUF
Kaján Tibor: Kaján rajzok. Bp., 1955, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. Megjelent 3150 példányban.
15572.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
15573.

Rufpreis:
1 000 HUF
15574.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Expositio I. Borsos Mihály fotográfiái. Bp., 2006, Vince. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15575.

Rufpreis:
1 400 HUF
15576.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fecske András: A figurativitás problémái a kortárs hazai festőművészetben (1945-1990). Bp., 1995, HG (Figuratív piktúra 1.). Papírkötésben, jó állapotban.
15577.

Rufpreis:
1 200 HUF
Január herceg Horo Olh pioneer művész, Baksa-Soós János. Székesfehérvár, 2007, Szent István Király Múzeum. Papírkötésben, jó állapotban.
15578.

Rufpreis:
2 400 HUF
Jovián LX. Jovián György hatvanadik születésnapjára. h.n., 2011,Antal Mária-Noran Libro. Kiadói papírkötés.  Számozott (150/111.) példány.
15579.

Rufpreis:
2 000 HUF
15580.

Rufpreis:
2 000 HUF
Réber antológia. Bp., 2003, Holnap Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15581.

Rufpreis:
1 200 HUF
15582.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF