Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 174

Gombosi György: Új magyar rajzművészet. Rippl Rónaitól a Nyolcakig. Bp., 1945, Erasmus. Kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval.
15535.

Rufpreis:
1 200 HUF
5 db magyar filmeket tartalmazó filmjegyzék: Film és társadalom, Rövidfilmek 1961-1970., Játékfilm jegyzék 1964, Játékfilm pótjegyzék
15536.

Rufpreis:
1 200 HUF
Martyn Ferenc (1899-1986): Petőfi olvasása közben. Bp., 1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kissé sérült papírmappában, 20 db illusztrációval. Megjelent 5000 példányban.
15537.

Rufpreis:
1 000 HUF
M. V. Alpatov: A művészet története. I. kötet. Bp., 1963, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval, karton tokban.
15538.

Rufpreis:
1 000 HUF
15539.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Bp., 1980, Corvina Kiadó, 240+48 p. Harmadik kiadás. Fekete-fehér, és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, kissé szakadt, foltos papírborítóval, de belül jó állapotban.
15540.

Rufpreis:
2 000 HUF
15541.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
N. Fülöp Katalin: A magyarországi nemzetiségek hímzésmintái. Minerva Kézimunkaalbumok. Közgazdasági és Jogi, 28 t. Kiadói papírmappában, kopottas mappával.
15542.

Rufpreis:
1 200 HUF
Tompa Béláné-dr. Varga Marianna: Palóc hímzések. Minerva Kézimunkaalbumok. Bp.,1980, Minerva, 28 t. Kiadói papírmappában, kopottas mappával.
15543.

Rufpreis:
2 000 HUF
Erdélyi református templomok és tornyok. Tranysylvánia Képeskönyvek. Bp., 189, Polygon. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint.
15544.

Rufpreis:
1 200 HUF
Németh Andrea (szerk.): Németh József 1911-2006. h. n., 2011, Magánkiadás. Kartonált papírkötésben.
15545.

Rufpreis:
1 000 HUF
Katona Imre: Poharak, kupák, serlegek. XIX. századi üvegtárgyak a budapesti Iparművészeti Múzeumban. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, foltos vászonkötéssel.
15546.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF