Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 137

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna Ag és Br emlékérem pár (34,71g/0.640/42,5mm) T:1,1-  Adamo SP1
30530.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Ag és Br emlékérem pár (34,71g/0.640/42,5mm) T:1,1- Adamo SP1

Rufpreis:
3 000 HUF
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére Ag emlékérem, eredeti, plombált ÁPV tokban (36g/0.640/42,5mm) T:PP
30531.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" Ag emlékérem, eredeti, plombált ÁPV tokban (36g/0.640/42,5mm) T:PP

Rufpreis:
4 000 HUF
Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György Ag és Br emlékérem pár (35,64g/0.835/42,5mm) T:1(PP)
30532.

Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" Ag és Br emlékérem pár (35,64g/0.835/42,5mm) T:1(PP)

Rufpreis:
5 000 HUF
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1997. Fellner Jakab 1722-1780 / MÉE 27. Vándorgyűlése 1997. aug 9-10. Tata Ag és Br emlékérem pár (34g/0.835/42,5mm) T:1(PP)
30533.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1997. "Fellner Jakab 1722-1780 / MÉE 27. Vándorgyűlése 1997. aug 9-10. Tata" Ag és Br emlékérem pár (34g/0.835/42,5mm) T:1(PP)

Rufpreis:
6 000 HUF
Képíró Zoltán (1944-1981) 1977. MÉE VIII. Vándorgyűlése - Eger / Dobó István Ag és Br emlékérem pár (25,15g/0.800/42,5mm) T:1,1- Adamo EG1
30534.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1977. "MÉE VIII. Vándorgyűlése - Eger / Dobó István" Ag és Br emlékérem pár (25,15g/0.800/42,5mm) T:1,1- Adamo EG1

Rufpreis:
3 000 HUF
Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly Ag és Br emlékérem pár (28,05g/0.640/42,5mm) T:1,1- Adamo KE19
30535.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly" Ag és Br emlékérem pár (28,05g/0.640/42,5mm) T:1,1- Adamo KE19

Rufpreis:
3 000 HUF
Kiss György (1943-) 1994. Dr. Antall József / Szabad választás 1990 jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal, tokban (9,94g/0.500/30mm) T:1(PP) patina
30536.

Rufpreis:
4 000 HUF
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN Van Gogh Br emlékérem (60mm) T:2 ph., fo.
30537.

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Van Gogh" Br emlékérem (60mm) T:2 ph., fo.

Rufpreis:
800 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) 1967. Hungaropack 67 Br emlékérem (77mm) T:2
30538.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1967. "Hungaropack '67" Br emlékérem (77mm) T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) 1973- Apáczai Csere János díj egyoldalas Br plakett eredeti adományozói dísztokban, a plakett hátoldalán az adományozott nevével (293g/~83mm) T:1-,2 / Hungary 1973- Apáczai Csere János díj one-sided Br plaque in original case, with the name of the awarded on its reverse. Sign.: András Kiss Nagy (293g/~83mm) C:AU,XF
30539.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Kiss Nagy András (1930-1997) DN Orvos sor / Semmelweis Ignác 1818-1865 Ag emlékérem eredeti, plombált ÁPV tokban (~16g/0.925/32mm) T:PP patina,tok kissé sérült
30540.

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Semmelweis Ignác 1818-1865" Ag emlékérem eredeti, plombált ÁPV tokban (~16g/0.925/32mm) T:PP patina,tok kissé sérült

Rufpreis:
1 600 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) DN Orvos sor / Fodor József Ag emlékérem sérült ÁPV tokban (~16g/0.925/32mm) T:1-(PP) patina
30541.

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Fodor József" Ag emlékérem sérült ÁPV tokban (~16g/0.925/32mm) T:1-(PP) patina

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF