Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 391

15907.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kosztolányi Dezső: Mák. Versek. Békéscsaba, 1916, Tevan-kiadás, 84+2 p. Első kiadás. Korabeli átkötött vászon-kötés. Jó állapotban.
15908.

Rufpreis:
3 000 HUF
15909.

Rufpreis:
3 000 HUF
15910.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
15911.

Rufpreis:
4 000 HUF
15912.

Rufpreis:
4 000 HUF
Shakespeare színművei. 1-6. köt. Bp., é. n., Ráth Mór.  Példányonként változó, részben piszkos, de jó állapotú díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15913.

Rufpreis:
6 000 HUF
A Pallas Nagy Lexikona. Az összes ismeretek enciklopédiája.1-18. kötet. Pótkötetekkel. Teljes!. Budapest, 1893-1897, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű félbőr kötésben, A kötetek nagy része jó állapotban 7-8 kötet kötése kisebb nagyobb mértékben sérült.
15914.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
15915.

Rufpreis:
6 000 HUF
Meyers Großes Konversations-Lexikon 1-23. kötet. Leipzig-Wien, 1907-1912, Bibliographisches Institut. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval és sérült gerinccel, a II. kötet sérült, német nyelven./ Half-leather-binding, with gilded spine, with worn cover, and damaged spine, the II. volumes cover damaged, in German language.
15916.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Hansen: Autós Peti és barátja a soffőr. Fordította: Nyilas Jenő. A képeket Byssz Róbert rajzolta. Bp.,1933, Révai. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
15917.

Rufpreis:
2 000 HUF
Tell Vilmos. Kihajtható térbeli mesekönyv. J. Pavlin-G. Seda. Prague, 1982, Artia. Papírkötésben, foltos gerinccel.
15918.

Tell Vilmos. Kihajtható térbeli mesekönyv. J. Pavlin-G. Sed'a. Prague, 1982, Artia. Papírkötésben, foltos gerinccel.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF