Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 391

Bengt Berg: Ne hagyd magad Ulle! Fordította Varsányi Géza. Török János rajzaival. Bp.,(1935), Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
16183.

Rufpreis:
1 000 HUF
16184.

Rufpreis:
1 600 HUF
16185.

Rufpreis:
2 000 HUF
16186.

Rufpreis:
1 000 HUF
Mérei Ferenc, V. Binét Ágnes: Ablak-Zsiráf. Képes gyermeklexikon. Rajzolta Szecskó Tamás. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
16187.

Rufpreis:
1 000 HUF
16188.

Rufpreis:
1 200 HUF
16189.

Rufpreis:
1 200 HUF
16190.

Rufpreis:
3 000 HUF
Hornyánszky Gyula: A görög felvilágosodás tudománya. Hippokrates. Bp., 1910, MTA. Papírkötésben, megviselt, széteső állapotban.
16191.

Rufpreis:
1 600 HUF
Franz Kafka két könyve: Naplók, levelek. Bp.,1981, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Elbeszélések. Bp.,1973, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16192.

Rufpreis:
1 600 HUF
Edgar Wallace: Kannibálok között. Fordította Kosáryné Réz Lola. Bp., é.n., Palladis. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, hiányos gerinccel.
16193.

Rufpreis:
1 600 HUF
Veres Péter: Mit ér az ember, ha magyar. Levelek egy parasztfiúhoz. Bp., (1941), Magyar Élet. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes papírborítékkal, a hátsó papírboríték hiányzik,, az elülső része részben elvált a borítótól, a címoldaltól a 14-ig oldalig a lapok kijárnak.
16194.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF